Пластуни передадуть громаді Вифлеємський Вогонь Миру. 19 грудня о 17:00 під час відкриття головної ялинки міста в парку Героїв Євромайдану пластуни передадуть міському голові та громаді міста символ любові та єдності – Вифлеємський вогонь миру.

Щороку, напередодні Різдва, скаути всього світу поширюють символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа. Він є символом тепла, миру та злагоди, душевного спокою, любові до людей і до світу.

Пласт у Кам’янці-Подільському існує ще з початку ХХ століття і вже більше п’ятнадцяти років щорічно поширює Вифлеємський Вогонь Миру серед жителів міста. Після відкритої передачі, пластуни станиці продовжать поширювати вогонь та передадуть його жителям міста, ПЦУ, УГКЦ, військовим частинам та іншим громадським організаціям. І кожен зможе запалити цей вогонь на Святвечір та поділитися зі своїми близькими теплом та любов’ю.

Для довідки: Вифлеємський Вогонь Миру - міжнародна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Акція була заснована в 1988 році як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом.

Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом - інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.