Уже незабаром і діти, і дорослі поринуть в атмосферу дива та святкового настрою, яких так не вистачає у повсякденному житті. Зазвичай, саме у День Святого Миколая стартує відлік новорічно-різдвяних свят.

Тому, 19 грудня у кам’янецькій громаді розпочинається цикл масштабних заходів святкової програми, що проходитиме цьогоріч під гаслом "Місто, що дихає Різдвом".

Усіх кам’янчан та гостей міста запрошуємо до парку Героїв Євромайдану на офіційне відкриття головної ялинки міста. Її вогники запалимо в рамках музично-світлового шоу за участю Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру та солістів обласної філармонії. Початок – о 17:00. Також тут відбудеться дитяча розважальна програма та паперове шоу, яке сьогодні так любить малеча.

Будуть вітання, сюрпризи та інші приємності, які не можна пропустити!

Загалом розпочнеться свято ще вдень. Бо для діток гостинно відкриють свої двері дві Резиденції святого Миколая. Тут можна буде зустрітися з Чудотворцем, розповісти свої найпотаємніші бажання та передати листи. Одна з Резиденцій розташується у виставковій залі по вулиці Соборній. Офіційне її відкриття – о 12:00 годині.

Працюватиме вона за таким графіком:

  • 19, 25, 26 грудня – з 12:00 до 18:00 години;
  • 20, 24, 28, 29, 30 грудня – з 15:00 до 18:00.

Друга Резиденція – запрацює у ЦКіМ "Розмай" і працюватиме за таким же графіком, як і на Соборній. Офіційне її відкриття - 19 грудня о 13:00. Діти зможуть не лише зустрітися з Миколаєм, а й досхочу повеселитися, відчути колорит свята та отримати смаколики.

Ще одна Резиденція Святого Миколая розташувалася в історичному місці – на Руській брамі. Тут чекають на малят у суботу та неділю – з 11:00 до 17:00, а в п’ятницю – з 16:00 до 18:00. Для того, щоб організувати додаткову зустріч у будні, потрібно звернутися за номером телефону +380(67)382-30-34.

Також 19 грудня свої творчі роботи "Щиро вітаємо, щастя бажаємо" у ЦКіМ "Розмай" представлять учні міської дитячої школи мистецтв.

Попіклувалася міська влада й про тих, хто хоче проявити свою творчість. Тому, 19 грудня стартує програма майстер-класів для діток і дорослих. У виставковій залі на Соборній майстри із "NewSchool" та "StarHouse" покажуть як виготовляти новорічні іграшки та сувеніри, різдвяні прикраси, картини з вовни.

Ще одну локацію для малюків підготували в осередку "Радість ХАБ" (вул. Суворова, 19А, біля НВК №13). У день свята тут будуть танцювати, гратися, веселитися, розповідати віршики Миколаю, творити на майстер-класах, їсти солодощі, пити теплий чай, фотографуватися! А ще на гостей чекає святкова лотерея, розіграш цінних подарунків до першої річниці "Радість ХАБ"! Локація працюватиме з 12:00 до 17:00, участь безкоштовна!

Приєднуйтеся! Щастя та гарного настрою багато не буває, особливо коли твоє МІСТО ДИХАЄ РІЗДВОМ.