Уже цієї неділі кам’янецький #мотобол відзначить 55-річний ювілей! Це свято не лише спортсменів, котрі входили до складу команд "Поділля", "Мотор", "Трудові резерви", "Поділля-Адамс", "Механік", "Поділля-Мотор", але й багатьох поколінь кам’янчан.

Мотобол у Кам’янці-Подільському одразу став культовим видом спорту і символом міста. Мотоболісти радували кам’янчан своїми спортивними звитягами: участю у Вищій мотобольній лізі радянського мотоболу, багаторазовими чемпіонськими титулами, володінням мотобольним кубком України. Як прояв любові кам’янчан до своєї мотобольної команди, в місті було споруджено спеціалізований мотобольний стадіон. На жаль, на початку десятих років цього сторіччя кам’янецький мотобол занепав і перебував на межі зникнення, не маючи ні людських, ні матеріальних ресурсів. Але любов кам’янчан до цього виду спорту не дала йому піти у забуття. 2014 року мотобол відродився в команді "Поділля-Мотор". Четверо чоловіків, незважаючи на війну, економічну нестабільність, вирішили дати кам’янецькому мотоболу новий шанс. Це були Дмитро Савенко, Сергій Ісаєнко, Павло Відлацький, Марко Тетерук. Зараз кам’янецький мотобол – це спортивний колектив молодих, але вже достатньо вправних гравців, більшість з яких має спортивний розряд кандидата у майстри спорту. Матеріальна база команди укомплектована як необхідними мотобольними мотоциклами, так і ремонтною технікою. Все це дає мотоболу з року в рік підвищувати свій рівень. "Поділля-Мотор" взяла участь у восьми Чемпіонатах України з мотоболу та кількох розіграшах Кубку України з мотоболу і двох міжнародних змаганнях. На рахунку команди - вже майже півтори сотні матчів. Зі зростанням майстерності і досвіду починають з’являтися і певні досягнення у вигляді призових місць на змаганнях.

Урочистості з нагоди святкування 55-річчя кам’янецького мотоболу відбудуться 15 серпня на мотобольному стадіоні о 17:00. Після офіційної частини кам’янецькі мотоболісти зіграють із командою "Колос" матч Чемпіонату України.