Ми - організатори "Respublica FEST" та "Territory ngo - Територія". Вже 4-й рік поспіль ми проводимо пленери у найкрасивіших місцях України і в цьому році ми запрошуємо митців з усієї країни на спільні мистецькі практики в нашій пілотній резиденції у регіоні, який нині займає перше місце серед туристичних місць України за результатами пошукових запитів Google 2020 - це Бакота.

Резиденція триватиме 14 днів з 20.07 по 03.08 на Бакоті. В рамках резиденції планується експедиція гирлом Дністра. Протягом маршруту ми пройдемо через затоплені населені пункти з зупинками в напівзакинутих селах: екскурсії в закинутих помешканнях, спілкування з місцевими мешканцями, які ще пам’ятають своє життя до затоплення сіл та етапи переселення, рефлексії, накопичення матеріалу та емоцій.

В другій частині проєкту, безпосередньо в резиденції у приміщенні в с. Гораївка, резиденти зможуть відрефлексувати з приводу побаченого та почутого в подорожі та сольно або колективно працювати над створенням культурного продукту. Резиденти аудіального жанру мають створити по 1 треку, які будуть записані в 10 лайв-виступів, які будуть у вільному доступі на сторінці резиденції та фестивалю "Respublica". Резиденти візуального жанру мають створити по 3 роботи, 1 з яких залишається для резиденції. Результати резиденції будуть представлені на виставках в Кам’янці-Подільському, Хмельницькому, Старій Ушиці та на фестивалі Respulica 2021. Резиденти забезпечуються проживанням у приміщенні школи, яка зараз реновується під мистецький простір у с. Гораївка на Бакоті, харчуванням, а також ми покриваємо витрати на трансфер 2-го класу. Подати заявку можна до 10.07 за посиланням: https://forms.gle/hgb2jRxhYsivWfSc

A Мистецька резиденція ім. В. Гагенмейстера на Бакоті реалізується за підтримки Український Культурний Фонд.