Шановні учасники, реєстрацію на Legendary Ultra Swim - Bakota відкрито! Закривати сезон ми будемо в фантастичному місці, що знаходиться на території одного з семи чудес України, що входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - Національний природний парк "Подільські Товтри" та Староушицька ОТГ в Хмельницькій області. Ті, хто вже був тут, знають і про неземні краєвиди, що відкриваються на Бакотську затоку, і про особливий клімат регіону, і, звичайно про гостинність місцевої громади! Реєстрація: https://legendaryswim.com/race/bakota/. А дистанції запливу здивують та задовольнять усіх:

  • 3 км для спринтерів та новачків;

  • 6 км для тих, хто любить довші дистнації;

  • 42 км для тих, кого не лякають виклики, і хто звик виходити за межі людських можливостей.

Хмельниччина сьогодні дивує всіх своїм розквітом та розвитком, але навіть на цьому фоні яскравою зіркою горить Староушицька ОТГ: сприятливий бізнес-клімат, 0-толерантність до корупції, небайдужі, талановиті громадяни, що люблять свій край та історію... як наслідок - бізнес та кількість туристів ростуть "як гриби". Але годі розповідати ми запрошуємо тебе взяти участь у цьому старті, щоб відчути гостинність, красу та теплоту цього регіону на собі. Разом з Хмельницькою обласною державною адміністрацією, агенцією Сталого розвитку "АСТАР" та громадою Старої Ушиці ми гарантуємо максмум вражень, емоцій та гостинності!

Legendary Swim Bakota - це найкраща можливість закрити сезон плавання в 2021 році, вийти за рамки можливого на запливі 42 км та набрати останні переможні очки Legendary Swim Series на дистанціях 3 та 6 км. А поки ти будеш пливти - твоя родина буде відпочивати.