Змінити себе за допомогою настільної гри? Звучить дивно, проте це можливо! Гра Кешфлоу усім відома тим, що вона прокачує підприємницькі навички.

АЛЕ. Якщо ми скажемо, що вона також прокачає ваші подружні відносини, які вже давно зайшлі в глухий кут? В домі немає грошей, а ви вимагаєте від другої половинки або вона від вас більших заробків чи економних покупок? Вам здається, що ваші мрії не мають шансів на здійснення, бо ви живете від зарплати до зарплати?

Ці проблеми мають шанс на вирішення! До того ж це не потребує багато часу.

Приходьте до нас та зіграйте у гру - Кешфлоу pro-відносини.

В форматі гри ви зможете з'ясувати, які саме блоки та установки перешкоджають вам та вашому супутнику чи супутниці мати гармонійні відносини та спільне фінансове благополуччя.

Завдяки тому, що нашу гру буде вести професійний психолог та ведуча трансформаційної фінансової гри "Cashflow" ви зможете змінити своє ставлення до грошей, до формату їх заробляння та дійсно почати в реальному житті заробляти більше. Ольга Алексєєва буде тим провідником який допоможе кожному зануритись у себе, пропрацювати складні моменти та отримати практичні рекомендації.

Запрошуємо вас взяти участь у серії ігор, які будуть відбуватись протягом цілого року. Перша зустріч вже 28 лютого. Встигніть зареєструватись, кількість місць обмежена!

Дата зустрічі:28 лютогоПочаток: 14:00.

Вартість: 390 грн.

Місце: "StarHouse", вулиця Князів Коріатовичів, 25/11

Реєстрація за номерами: +380(63)641-27-28; +380(98)501-16-15/Viber.

Ольга Алексєєва – ведуча трансформаційної фінансової гри "Cashflow", психолог, психосоматолог, гештальт-терпевт, арттерапевт, автор фінансового планера для жінок. Понад років практичного досвіду в роботі з кризами та травмами. Буде супроводжувати зустріч онлайн.