Родинне свято "Стартуємо з літом" Український День родини відносно молоде свято й відзначається лише з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року.

Родина – для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Родина – поняття священне, її потрібно оберігати та шанувати!

Саме тому з ініціативи Молодіжної ради 8 липня в Кам’янці-Подільському організовують родинне свято "Стартуємо з літом", присвячене українському Дню родини. На всіх, хто завітає у цей день в парк Героїв Євромайдану, чекають активні розваги та головне – численні подарунки.

Адже, починаючи з 17:00 години, там відбудеться велоквест "Активна сім’я", учасниками якого стануть представники родин-велолюбителів, які виконуватимуть нескладні завдання квесту, а на фініші отримають цінні подарунки.

Продовжиться свято дитячими велоперегонами "Турбо-малюк", які розпочнуться о 18:00 год. До участі у змаганнях запрошуються малюки від 2 до 6 років зі своїми велосипедами, самокатами, толокарами та біговелами. Найспритніші отримають Кубок переможця, а всі учасники – заохочувальні призи.

Завершиться захід анімаційною програмою для дітей "Kid’s time" від Об’єднання підліткових клубів за місцем проживання.

Парнтери свята – Кам’янець-Подільська міська рада, ТМ "Ласунка", морозиво "Love Gelato" (вул. Князів Коріатовичів, 1) та піцерія "Cono Pizza" (вул. Лесі Українки, 30).

Хай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!