2 лютого 2015 року Андрій Кузьменко загинув в ДТП, повертаючись з останнього у своєму житті концерту в Кривому Розі. Ця звістка розлетілася Україною вмить, заполонивши випуски новин, стрічки соц.мереж. Розпач, біль, сльози. За короткий період часу тисячі небайдужих українців зібралися аби вийти разом на площі міст, заспівати пісні Кузьми, послухати їх, запалити свічки. То був страшний день, сповнений спогадів та болю втрати. Ця трагедія зачепила мільйони, навіть тих, хто не знав Андрія особисто. Минув рік,і українці знову вийшли на площі, організували концерти під гаслом: "Рік самотності".

Минає 2...та 5 років без Кузьми. Але його творчість живе, надихає і вчить. Про Андрія пам'ятають і за межами України. Пам'ять про нього живе. Його іменем названо вулиці та навіть астероїд , в його честь встановлено два пам'ятника та відкрито "Зірку Кузьмі Скрябіну " на алеї біля ТРЦ "Gulliver". Андрію Кузьменку присвоєно орден за "Заслуги перед українським народом " першого ступеня. Після загибелі відбулись грандіозні концерти пам"яті - Палаці Спорту та двічі "Арені Львів". Його пісні звучать голосами тисяч, а відомі артисти взяли їх до свого репертуару. Але всі нагороди - не головне.

Головною стає любов та шана тисяч людей, які 2 лютого вчергове збираються, аби згадати Андрія Кузьменка. Де-юре цей день не є пам'ятним, але де-факто, це справді ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ пам'яті Кузьми Скрябіна. Тож, вважаємо за належне внести цей день в історію, адже Андрій вже ввійшов до числа тих людей, що творили історію та культурну спадщину України. м. Кам'янець-Подільський Молодіжний центр "LoveKa" 2 лютого , 18:00 Вхід вільний!