Запрошуємо на тренінг: "МИСТЕЦТВО ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ".

Кожному з нас рано чи пізно доводиться виступати перед людьми, тобто, публічно. Починаючи з відповідей біля шкільної дошки, такі виступи викликають у нас багато переживань, скажемо чесно, не найприємніших.

І тому, ми намагаємося виступати не часто, а значить, все меньше стає шансів заявити про себе, свої позиції, ідеї. Меньше можливостей отримати визнання, однодумців, просунути продукт своєї роботи. Публічні виступи, самопрезентація - це дуже сильний і дивовижно різноманітний інструмент людського спілкування. І щоб навчитися ним користуватися, потрібна "інструкція до застосування"!

Таку інструкцію ми з вами освоїмо на тренінгу. Навчимося керувати своїм хвилюванням, складати виступ так, щоб вас почули і підтримали, залучати та утримувати увагу публіки, причому, не тільки словом! Визначимо свій індивідуальний ораторський стиль, і, найголовніше, постараємося отримати від усього цього задоволення. Адже все, що людина робить із задоволенням, вона робить значно успішніше. Щиро ваша, Олена Гараева, сімейний психолог, бізнес-тренер.

Дата: 8-9 лютого 2020.

Час: 11:00-19:00 (з перервою на обід, ОБІД у вартість не входить).

Попередня реєстрація обов'язкова!

Кількість місць обмежена!

Телефони: +380636412728; +380985011615.

Локація: простір розвитку "StarHouse" вул. Князів Коріатовичів, 25/11.