Щаслива дитина — спокійні батьки. (Бесіда для спокою батьків щасливих дітей). Народження дитини — то дуже велика радість! Але разом із тим, то виклик нам, дорослим: як зростити дитину щасливою, і в той же час не загубити цінність свого власного життя, адже іншого, нам, на жаль, не видають. Саме про це ми будемо говорити на нашій з вами зустрічі. Адже ще одна важлива особливість дорослішання наших діточок - це постійність їх змін.

У кожному віці дитини є свої особливі потреби та завдання, якщо вони вчасно задовольняються та виконуються - щаслива дитина переходить на наступний рівень (вік), а батьки якийсь час сплять спокійно. Допоки не настає час вирішення наступних потреб та завдань. І так до світлого часу настання повної самостійності наших діточок. Але це все гарно та просто у теорії, а життя набагато складніше, нас ніхто не вчить мистецтву стосунків, та найскладнішій в світі профессії - батьківству! На цій роботі немає вихідних та лікарняних, відгулів та відпусток. Це контракт на найближчі років 20, і нам, звичайно ж, дуже хочеться, щоб винагородою за цей час були справді, щасливі наші діти, і ми, задоволені та радіючі батьки! Якщо такий погляд на виховання вам близький, у вас є цікавість та запитання, ви хочете бути свідомими, відповідальними батьками, які вміють радіти та насолоджуватись своїми дітками, приходьте на нашу бесіду, із радістю поділюся з вами своїм життєвим та професійним досвідом!

Про себе: Мене звати Олена Гараєва, я сімейний психолог, психотерапевт, супервізор та бізнес-тренер.Більше 15-ти років досвіду роботи в практичній психології, 7-й сезон проводжу спеціальний проект- терапевтичну группу по психології сімейних стосунків.

А також я вже 33 роки у шлюбі, і ми витримали, виростили і відпустили в самостійне життя двох зовсім вже дорослих дітлахів. Тепер радіємо за них і знаходимо новий сенс свого життя та стосунків.

Дата: 7 лютого 2020.

Час: 16:00.

Попередня реєстрація обов'язкова! Кількість місць обмежена! Телефони: +380636412728; +380985011615. Локація: простір розвитку "StarHouse" вул. Князів Коріатовичів, 25/11.