Захід відбудеться 14 грудня у центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи (вул. Князів Коріатовичів, 3). Початок – о 17:00.

Вхід - вільний.

Про роман "Паперові солдати":

УПА і Голлівуд, Волинь і Каліфорнія, Сталін і Дісней – що може поєднувати такі різні реальності?

Двоє молодих художників зустрічаються у Варшаві. Один з них – Білл Титла, син українських емігрантів зі США. Другий – Ніл Хасевич, молодий волинянин. Доля готує їм багато випробувань, але вони про це поки що не знають, натомість п’ють пиво та сперечаються про творчість.

Обираючи один з двох можливих шляхів, кожен із нас втрачає другий, але читачі роману "Паперові солдати" мають унікальну можливість пройти обома дорогами водночас – разом із Біллом Титлою потрапити на студію Діснея та взяти участь у створенні класики сучасної анімації – "Білосніжки", "Піноккіо", "Дамбо", або ж разом із Хасевичем залишитися в Україні, піти в УПА і стати її головним художником. Жити на фермі біля океану чи переховуватися у криївках, замітаючи сліди. Одружитися з голлівудською моделлю або все життя нести в душі невисловлені почуття.

Роман ґрунтується на реальних подіях.

Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати книги "Паперові солдати", "Справа Сивого", "Майдан. Таємні файли", "Мальована історія України", "Веселих свят", "Кобзар 2000", "Щоденник моєї секретарки", "Історія нашої Церкви".

Партнери: Кам'янець-Подільське Товариство "ПРОСВІТА" ім. Тараса Шевченка; ВІ "Активна Громада" Кам'янця-Подільського, Інститут "Республіка".