Уперше в Кам’янці-Подільському 12 липня відбудеться відбірковий тур XXII Чемпіонату України з перукарського мистецтва "Grand Euphoria".

Майстри змагатимуться у найрізноманітніших номінаціях, а гості заходу зможуть ознайомитися з усіма новітніми трендами краси, повідомляє прес-служба міської ради.

Перукарі, візажисти, майстри нігтьової естетики, бровісти й інші фахівці індустрії краси з усієї країни зберуться в Кам’янці, щоб з’ясувати, хто з них кращий у своїй бюті-стихії. Серед заявлених номінацій – весільні зачіска та макіяж. Тож якраз тут наречені зможуть підглянути образи для найважливішої події свого життя.

Майданчиком змагань стане міський Будинок культури. Тут відбудеться і нагородження чемпіонів. Відвідувачі ж мають нагоду відвідати захід безкоштовно.

На сьогодні про свою участь у змаганнях заявили фахівці з таких міст, як Київ, Харків, Запоріжжя, Львів та інших, а також відомі тренери світу. Як наприклад, багаторазовий чемпіон України, дипломант Чемпіонатів Світу та Європи, фіналіст Кубка Європи з перукарського мистецтва Юрій Ющенко.