Ми щодня переміщаємось містом до місця навчання чи роботи, очікуємо на громадський транспорт, гуляємо вулицями та парками, наші діти виходять надвір погратися, ми бігаємо вранці, їздимо на велосипедах чи скейтах, милуємось краєвидами, призначаємо побачення, зустрічаємось із друзями.

Ми хочемо побачити повсякденний Кам’янець-Подільський вашими очима. Не туристичне обличчя міста, а таке, яким ви бачите його щодня.

Учасники: В конкурсі можуть взяти участь усі жителі міста без вікових обмежень, які надіслали фото у відповідності з вимогами конкурсу.

Вимоги конкурсу: На конкурс приймаються фото, що передають настій, атмосферу міста та його мешканців у наступних номінаціях:

1. "InstaДВІР" (двори, в яких не соромно зробити фото для Instagram).

2. "Балконна клумба" (про квіти на вікнах, терасах, балконах).

3. "Місце зустрічі" (громадський простір, парки, сквери).

4. "Емоція Кам’янець" (люди в кадрі).

Технічні вимоги: Розмір світлин повинен бути мінімум 3 Мб у форматі JPEG, 300 dpi. Фотографії надсилати на електронну адресу [email protected] із темою "Фотоконкурс".

В тексті листа обов’язково зазначити своє ім’я, прізвище, номер телефону, при наявності посилання на сторінку в соціальних мережах, короткий опис фото, місце зйомки. Фотографії повинні бути зроблені впродовж 2018-2019 років. Строки проведення: з 20 червня по 26 липня – прийом фотографій.

З 27 липня по 2 серпня – відбір фіналістів командою "Urban Picnic" і публікація на нашій офіційній сторінці.

З 3 серпня по 9 серпня – Інтернет-голосування.

10 серпня – виставка кращих робіт під час "URBAN PICNIC" та нагородження переможців у кожній номінації. Творимо місто разом.