Ось уже 15-тий рік, яскравими вогниками свята, один за іншим відзначаються міста України, а запалює ці вогники всіма улюблена Дніпропетровська компанія "Ласунка", крокуючи веселим, яскравим і смачним марафоном містами, збираючи разом своїх старих та нових друзів на свята морозива!

Цього разу ТМ "Ласунка" запрошує гостей та мешканців міста Кам'янця-Подільського на свято морозива, яке відбудеться на території скверу "Гунські криниці" (сквер біля водойми). Запрошуємо вас 1 червня, початок о 14:00.

На вас чекають веселі конкурси: "Кепп-хепі", "Ice-cream tatoo", "Гонки на візках", "Юні художники" і, звичайно ж, найочікуваніший конкурс від ТМ "Ласунка", "Божевільні продавці". Де в спеціально встановленому рингу, стоячи за прилавком як продавці, дітвора, одягнена в дощовики, бахіли та рукавички, влаштує справжній морозевний бій, "нещадну" перестрілку морозивом - перемагає найчистіший!

Для того, щоб літо стало незабутнім, нескінченним, яскравим, веселим і звичайно ж смачним, його треба провести разом з морозивом від ТМ "Ласунка".

"Ласунка" завжди робить більше, ніж від неї очікують!