До уваги директорів мистецьких та освітянських закладів, керівників колективів та всіх, хто бажає проявити свої творчі здібності!

Запрошуємо Вас провести весняні вихідні (03-05 травня)  та осінні вихідні (11-13 жовтня) в одному із семи чудес України, в мальовничому та гостинному місті Кам’янці-Подільському на VI і VII Міжнародних мистецьких фестивалях-конкурсах "GRAND FEST КАМ’ЯНЕЦЬ"!

03-05 травня 2019 року та 11-13 жовтня 2019 року.

1. Учасники – солісти та творчі колективи віком від 5 до 25 + років.

Жанри: вокальний, інструментальний, оригінальний жанр, хореографічне, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Програмні вимоги: у конкурсній програмі учасники всіх жанрів(крім інструментального та академічний і народний спів) представляють 1 твір. Учасники інструментального жанру та у номінаціях академічний і народний вокал представляють 2 різнохарактерних твори. Нагороди: Гран-Прі-грошові нагороди (10 000 грн),авторські кубки, спеціальні призи, медалі для кожного учасника, сертифікати про проходження майстер-класів та багато інших нагород для керівників! Фінінсові умови: благодійний фестивальний внесок для учасників, які самостійно організовують проживання та харчування складає:

  • 450 грн./чол. – соліст;

  • 300 грн./чол. – дуети;

  • 250 грн./чол. – тріо, квартети, квінтети;

  • 250 грн./чол. – колективи від 6 до 20 учасників;

  • 220 грн./чол. – колективи від 21-ти учасників і більше.

Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво – 400 грн.

Для конкурсантів, які братимуть участь у двох номінаціях, внесок в наступній номінації складатиме -50%*

*100% сума внеску вноситься за сольне виконання.

Для бажаючих фестивальних груп пропонується екскурсійна програма, яка включає:

2-х годинну оглядову екскурсію Кам’янцем-Подільським; вечірню екскурсію та шоу-програму «Таємниці нічного Старого Замку» з дискотекою в унікальному місці, яке поєднало неперевершену природу та неприступні мури Старої Фортеці.

Вартість екскурсійної програми – 100грн./ дитина, 120 грн./дорослий.

Варіанти фестивальних пакетів проживання та харчування в готелях міста за сприяння організаторів конкурсу:

Повний Фестивальний пакет«Все включено» -1800 грн/чол.: проживання три дні і дві ночі в готелі (2-3х місні номери), 3-х разове харчування + фестивальний внесок + екскурсійна програма (2 екскурсії), 20+1 безкоштовний. Фестивальний пакет «Економ» 1600 грн:  2 дні і 2 ночі проживання,

3-разове харчування + благодійний фестивальний внесок + екскурсійна програма, 20+1 безкоштовний (кількість фестивальних пакетів обмежена).

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Подача заявок здійснюється на e-mail: [email protected]

До заявки додається:

– якісне фото учасника фестивалю;

– копія проплати (чек) благодійного внеску фестивалю;

Участь у фестивалі підтверджується тільки після внесення передплати у розмірі повного благодійного внеску за колектив та 30% від суми за проживання (з метою бронювання номерів).

На учасників та гостей фестивалю-конкурсу чекатиме насичена розважальна програма: майстер-класи, яскраві екскурсії, серед яких вражаюча нічна екскурсія у Старій Фортеці та дискотека-знайомств!

Серед професійного журі–зіркові хореографи та вокалісти

Контактні телефони:  067 960 60 54; (Viber)097 726 38 86(Viber).

З повагою організатори фестивалю!