Так, ми точно знаємо, що ти вже маєш плани на ці травневі свята. Але повір, ніякі дачі з агро-фітнесом, природа і шашлики не йдуть в жодне порівняння з тим неймовірним, шаленим, яскравим шоу, про яке ти зараз дізнаєшся. Ти готовий? Бо в наших серцях вже шалено ревуть мотори майбутніх перегонів.

Ти маєш бути саме з нами цього року, тому що: Ця найстаріша та легендарна ралійна гонка України святкує цього року 20-ту річницю! Ти скучив за швидкісними перегонами після зимової нудьги! Фішка ралі — це частина маршруту посеред історичної частини міста, буде вау! Наступна родзинка — це трамплін!!! І не просто трамплін, а НАЙБІЛЬШИЙ трамплін в Східній Європі! 30 метрів польоту машин — це твоя шалена доза адреналіну! Ти побачиш найкращі екіпажі з України, Литви, Естонії, Чехії та Німеччини. Кожен учасник пелетону точно знайде, чим здивувати саме тебе! Ти вперше в житті побачиш тут на старті Porsche Cayman та вантажівки ГАЗ 51а!!! І це все неймовірне дійство можна відвідати лише раз на рік! Так, тобі не почулося, лише раз на рік, а то й рідше. Отже, дача зачекає ще трохи.

P.S. Неймовірні зелені пейзажі Кам’янця-Подільського, свіже повітря і найсмачніший шашлик від місцевих профі — це останні аргументи проти твоїх вагань.

P.P.S. Саме в той момент, коли ти це читаєш, люди масово викуповують білети на потяги і бронюють найкращі місця в готелях. Не зволікай. Ми чекаємо саме на тебе! До зустрічі на Ралі Фортеця 2019!!!

Квитки можна придбати за посиланням - https://khm.kontramarka.ua/ru/event/rali-forteca-54457-80850.html?fbclid=IwAR1d_KYPLEvS4ZcOnnov280wghuRpVvkwyr3QtPjGPWywgyLeOfU6VfrcQA