28 січня о 10:00 в сесійній залі Кам'янець-Подільської міської ради відбудеться VI щорічний форум "Ініціатива19".

Планується, що участь в ньому візьмуть Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра молоді і спорту Олександр Ярема, голова правління українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук, голова національної молодіжної ради України Андрій Колобов, міський голова Львова Андрій Садовий, міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Сімашкевич, інші.

"Ініціатива19" - це форум, що об’єднає представників активних громадських організацій, активістів та творчу молодь. Протягом заходу відбуваються різноманітні презентації проектів, виступи запрошених спікерів, воркшопи та панельні дискусії на актуальні теми.

Програма форуму:

09:00 - реєстрація учасників.
10:00 - офіційне відкриття форуму.
10:10 - вітальне слово Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова.
10:20 - урочиста передача статусу "Молодіжна Столиця 2019" від міста Львова місту Кам’янцю-Подільському за участю мерів Андрія Садового та Михайла Сімашкевича відповідно.
10:40 - вітальне слово від організаторів конкурсу "Молодіжна столиця України": голови правління Українського інституту міжнародної політики Ростислава Томенчука та голови Національної Молодіжної ради України Андрія Колобова
11:00 - спілкування Міністра та міського голови з молоддю міста. Тема: "Становище молоді в Україні та в місті".
11:30 - кава-брейк (Прес-центр).
12:15 - звіт діяльності та презентація проектів на 2019 рік молодіжних активістів та Кам'янець-Подільських громадських об'єднань.
13:00 - панельна дискусія за участю молоді та запрошених експертів на тему фандрайзингу проектів.

Воркшопи по роботі над проектами, залученню фінансування з міського та Державного бюджету, реєстрації та роботі громадських організацій.

13:45 - проектний менеджер КУ "Інститут міста", м. Львів. Тема: "Проектна діяльність Інституту міста".
14:25 – перерва.
14.30 - радник міського голови, власник "Sweet hub" Володимир Хмелюк. Тема: "Є ідея - є грант!"
15.15 – голова ГО "Творче об’єднання письменників та художників міста "Кам’яний острів" Тетяна Сметанюк. Тема: "Історія успішних міських проектів".
15.55 - спільне фото. Закриття форуму.