"Щедрий вівторок" вперше об’єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв.

Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує. Кожен із нас є рушійною силою "щедрого вівторка".

Ідея благодійного руху виникла у США 2012 року. І вже у 2017 році Giving Tuesday у світі зібрав через онлайн-інструменти понад $300 млн та забезпечив 250 млн благодійних подарунків.До ініціативи в країнах-учасницях приєдналися відомі актори, музиканти, політики, а також понад 300 тисяч комерційних і некомерційних організацій. Взяти участь у "Щедрому вівторку" може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

Цього року Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ою країною, яка долучилась до Giving Tuesday. І сьогодні, саме зараз, по всій Україні проводяться акції, флеш-моби, обміни подарунками.І молодь Кам’янця-Подільського теж не стоїть осторонь добрих справ. Завтра о 13:00 та 15:00 на вулиці Соборна та в Європейському сквері відповідно буде організовано привітання від Молодіжної ради та студентський обмін подарунками. Приєднуйся!