Шоу "Холодне Серце"

Грандіозне шоу "Холодне серце"

Холодне серце- масштабна постановка від одеського продюсерського центру Made in odessa - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії Walt Disney. Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

Холодне серце - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові, що дитина сидить на руках у дорослого. Довідки та бронювання квитків за телефоном +380 66 555 79 86, +380 97 376 85 93.

Організатор: Івент-агенція Tikhonov сoncert and event agency.

Генеральний партнери: ТМ Забіяката ТА Море Турів.

Партнер: соціальна мережа ЄсвоЄ.