Гарною традицією початку серпня, останнього, найлагіднішого місяця канікул та відпусток, в Кам’янці-Подільському стало проведення фестивалю води і сімейного відпочинку "Ількові забави".

4 серпня у сквері "Гунські криниці" на кам’янчан чекають сімейні розваги і конкурси "Аква-марафон", учасниками яких стане понад півсотні охочих до драйвового дозвілля родин із дітьми. Щедрий Ілько нагородить переможців цінними подарунками. Попередня реєстрація обов’язкова за тел. (067) 381-82-83.

Для турботливих матусь на фестивалі буде організовано пікнік з малятами, на який необхідно взяти з собою пледи та печиво. А організатори подбають, аби малюкам з матусями було цікаво. Всі учасники пікніка отримають подарунки, попередньо зареєструвавшись за тел. (097) 505-00-87, повідомляє прес-центр міської ради.

Приємне дозвілля забезпечать різноманітні заходи: молодіжні інтелектуально-розважальні настільні ігри, майстерня мильних бульбашок "Буль-свято", аквагрим для дітей та дорослих, дозвіллєва година "Водяний барвограй" (майстер-класи з розпису мехенді, малюнок на асфальті), анімаційна програма для дітей, активні ігри (бадмінтон, диск-гольф), концерт сучасної української пісні "Хвиля талантів" та молодіжний креатив "Dance Battle".

Родзинками фестивалю стануть пінне шоу із водяною битвою, а також конкурс батьківської майстерності "Супер-татко".