Близько 80 творів сучасних українських митців ювелірного мистецтва та художнього металу представлено на Всеукраїнській виставці "Ювелірство нової доби: грані дизайну га рукотворності"- 2018 у Галереї мистецтв.

Пріоритетною ціллю виставки є висвітлення сучасного стану розвитку українського ювелірства та новітніх мистецьких процесів в Україні як ідентифікації одного із сегментів культурно-мистецького простору Європи, що засвідчує приналежність творів українського ювелірного мистецтва та художнього металу в цілому до загальноєвропейських культурних цінностей.

Зазначена виставка презентує та висвітлює творчість більше двадцяти п’яти провідних українських художників ювелірного мистецтва з дев’яти міст нашої крани:Києва,Одеси, Львова, Чернівців, Вижниці,Хмельницького, Славути, Тернополя, Запоріжжя.

Виставка демонструє творчі здобутки митців ювелірства, а також процеси, що висвітлюють і вирізняють особливості стилістики дизайну та принципів роботи в матеріалі кожного окремого майстра. Кожний з представлених митців вирізняється власними як теоретичними так і практичними напрацюваннями, творчим експериментаторством з композицією, конструкцією, технологією формотворення. Серед них відомі художники, зокрема: Заслужені художники України, члени Національної спілки художників України, члени Всеукраїнської спілки дизайнерів України, члени Національної спілки народних майстрів України; кавалери орденів Фонду Карла Фаберже, номінанти престижних Міжнародних конкурсів та симпозіумів ювелірства та художнього металу, а також багато талановитих молодих митців, зокрема студентів Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка з високим творчим потенціалом.

Отож, не пропустіть!

Виставка діятиме до 03 червня 2018 року.