
12:20, 29 червня 2016 р.
Міська Влада обіцяє вирішити питання із зливними каналізаціями
Через сильну зливу підтопило вулицю Князів-Коріатовичів, Гагаріна та проспект Грушевського біля Центрального Ринку. "Лівньовики" побудовані понад п'ятдесят років тому і з цієї причини просто не змогли справитись з такою кількістю води, - коментує міська рада.
"Але також тут є і людський фактор в лиці підприємців, які викидають сміття в зливні канави сміття( залишки квітів та порожні пляшки)"
Підприємці в свою чергу виправдовуються, та розповідають, що їхня діяльність ніяким чином не повав'язані з підтопленням, так як затопило також і інші вулиці міста, а саме Гагаріна та Князів-Коріатовичів.
За інформацією, яку надав офіційний сайт міської ради, Михайло Сімашкевич вже дав доручення виділити гроші на реконструкцію "лівньовиків"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:12
10 квітня
12:48
10 квітня
12:21
10 квітня
11:41
10 квітня
Оголошення
12:05, 1 квітня
37
12:05, 1 квітня
17:12, Сьогодні

Коментарі