РОБОТА В ЛАТВII

РОБОТА В ЛАТВII ( РИГА)
Потрібно: чоловіки від 25-55
За вироботка з сирної маси ниток для плетіння сирної косички.
Зарплата 1000 € нетто
За Польським візами.
Наявність візи 6 міс. 3 місяці
5 днів на тиждень,
8 годин на день,
субота неділя вихідний.
Житло надається поруч з виробництвом. Виробник дерев'яних меблів на свій виробничий підрозділ в Латвії запрошує на роботу операторів деревообробних верстатів з ЧПУ.
ОПЕРАТОР ВЕРСТАТІВ ЧПУ (CNC)
Вимоги:
Вік до 50 років;
Досвід роботи з з матеріалами дерево, алюміній, пластик - розглядається як велика перевага.
Досвід роботи з верстатами ЧПУ - не менше двох років: налаштування, експлуатація
Уміння читати креслення і технічну документацію вітається
ПК - просунутий користувач. Досвід роботи в AutoCAD, SolidWorks вітається
Наявність довідки з роботи або записи в трудовій книжці про відпрацювання 3х років на аналогічній позиції (потрібно для міграційної служби на оформлення ВНЖ)
Робочий час: повна зайнятість, 5-6 днів на тиждень, 8-10 годин щодня. Робота в системі змін. Індивідуальний робочий графік.
Оплата праці: 4,5 євро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об'єму проведених робіт).
Проживання: гуртожиток поруч з підприємством, надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує лише комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Робочий одяг: потрібно мати свій одяг на перший час;
Форма зайнятості: трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства
Вартість вакансії 200 є.Заклад праці: Компанія Lindström, філіал в Латвії. Пропонує широкий асортимент текстильних послуг, починаючи від виробництва спецодягу, засобів захисту, килимків, ресторанного та готельного текстилю та завершуючи обслуговуванням.
Види робіт: робота в професійній пральні.
Для жінок - обслуговування промислових пральних машин, прання уніформи, промислового текстилю, килимів, готельно-ресторанного текстилю тощо, прасування спеціальними машинами, складання та сортування текстилю.
Для чоловіків – складування та сортування пакетів з текстилем (10-12 кг).
Праця на період: довгострокове працевлаштування, мінімально на 12 місяців. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік.
Вимоги: вік до 45 років.
Без шкідливих звичок.
Робочий час: 5-6 днів на тиждень, 8 год. в день, без нічних змін. Вихідні та робочі дні установлюються згідно індивідуально складеного графіку на підприємстві. Близько 200 робочих годин в місяць.
Оплата праці: 3,5 євро/год. нетто.
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, оплата працівником комунальних. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Робочий одяг: робочий одяг та засоби захисту надається роботодавцем.
Форма зайнятості: трудовий контракт на 12 місяців, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Забезпечується навчання на підприємстві.
Місце праці: Meistaru iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107 Латвія (20 км від м. Рига).
Обов’язкова співбесіда з роботодавцем перед оформленням документів! Ви будете впевнені в тому, що Вам гарантоване робоче місце.
Вартість вакансії 200 є.


ТЕХНІК ПО МОНТАЖУ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ, КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ОПАЛЕННЯ
Кількість робочих місць:10 (чоловіки)
Види робіт: робота на будівництві; монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів, пусконаладні роботи, високоякісне виконання роботи, контроль за необхідними матеріалами і іншими ресурсами; виконання доручень керівника будівельних робіт і дотримання правил буд майданчика, інші роботи згідно кваліфікації.
Праця на період:від зараз, довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців з подальшим оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік.
ВИМОГИ:
Вік до 50 років;
Відповідний професійний досвід мінімум 2-3 роки.
Досвід в монтажі систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів і елементів (повітропроводи, фасонні елементи, арматура, роздільники повітря, монтаж устаткування);
Досвід роботи з ізоляцією з вати і гуми/каучуку (це буде перевагою).
Розуміння про облаштування вентиляційної системи і про основні принципи роботи.
Уміння читати проекти і схеми.
Знання техніки безпеки, досвід роботи на висоті зверху 2м.
Досвід роботи з ручними електроінструментами і іншим устаткуванням необхідним для виконання робіт.
Високе почуття відповідальності за виконані роботи, матеріали і інструменти.
Уміння вільно спілкуватися російською мовою.
Акуратність, старанність.
Досвід праці в колективі.
Без шкідливих звичок.
Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.
РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:
Робочий час: 5- 6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день - неділя, інші вихідні та робочий графік встановлюється та узгоджуються з роботодавцем та об’єктом на якому виконуються роботи.
Оплата праці: 4 євро/нетто (або 122 грн, або 17,16 злотих для порівняння) за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт).
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам, є все необхідне, в кімнатах по 2 особи.
Харчування: не надається, в місцях проживання є кухня.
Робочий одяг: надається роботодавцем (потрібно мати свій одяг на перший час).
Форма зайнятості: трудовий контракт строком на 1 рік, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Оформлення латвійських документів на працевлаштування.
Вартість вакансії 200 є.Датська компанія "Квіст" на свій виробничий філіал в Латвії запрошує українських працівників на роботу.
МАЙСТЕР З ОБПЛЕТЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ МЕБЛІВ
Кількість робочих місць: 4 (жінки, можуть бути чоловіки, але з досвідом подібної роботи.)
Види робіт: Датсько-латвійський виробник дерев'яних меблів запрошує на роботу на конкурсній основі по спеціальності «майстер з обплетення деревяних меблів (оплётчик деревяной мебели).
Фірма профільно займається виготовленням різноманітних крісел та стільців. В обов'язки працівника входить обплетення сидінь дерев’яних меблів (в основному стільців). Матеріал: шпагат паперовий, мотузки
Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування, 12 місячний контракт.
ВИМОГИ:
Вік до 45 років (старший вік до індивідуального узгодження, при умові відповідного досвіду).
Досвід професійної роботи - не менше 0,5-1 року. Можуть розглядатися особи без відповідного досвіду під навчання. В першу чергу розглядатимуться кандидати з досвідом плетіння меблів з ротангу, лози та подібних матеріалів.
Хороший зір та мануальні здібності.
Посидючість.
Точність, почуття відповідальності, здатність працювати швидко і самостійно.
Фізична витривалість..
РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:
Робочий час: повна зайнятість, 5-6 днів на тиждень, 8- годинні зміни. Робота в системі змін (3 зміни). Індивідуальний робочий графік. Можна брати надгодини.
Оплата праці: під час навчання і випробовувального терміну оплата праці може бути 4 євро, потім оплата 4,5 євро нетто за годину, при хороших результатах зарплата може піднятися до 5 євро нетто за годину. (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт).
Проживання: гуртожиток поруч з підприємством, надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує лише комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам.
Харчування: за свій рахунок. На підприємстві є їдальня, де працівникам мають знижки на харчування (талони зі знижкою 50%).
Робочий одяг: потрібно мати свій одяг на перший час. Потім робочий одяг видається
Форма зайнятості: трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Для розгляду кандидата на позицію потрібно резюме та копії документів (паспорти).
З кожним працівником проводиться співбесіда.
Вартість вакансії 200 є.Потребуємо 4 хороших зварників МІГ МАГ з досвідом на один з найпотужніших заводів - TTS.
Кандидати відбираються в декілька етапів:
Розгляд кандидата по резюме + анкеті зварювальника.
Здача тесту на кваліфікацію безпосередньо на заводі в м. Рига.
Приїзд на тест і погодження дуже швидкі.
Види робіт: виконання зварювальних робіт методами МІГ-МАГ 135,136 процес. Товщина металу мм 0-3 (10%), 3-20 (80%), 21-180 (10%).
Праця на період: від зараз, довгострокове працевлаштування з оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік і більше
ВИМОГИ:
Вік до 55 років;
Досвід зварювання методами МІГ МАГ від 2х років.
Наявність документа про кваліфікацію зварювальника.
Наявність довідки з роботи або записи в трудовій книжці про відпрацювання 3х років на позиції зварника (потрібно для міграційної служби на оформлення ВНЖ)
Ідеально підходять кандидати з досвідом на підприємствах судноремонту/кораблебудування, машинобудування (середнє/важке);
Бажано наявність відповідних сертифікатів
Робочий час: 6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день - неділя, інші вихідні узгоджуються з роботодавцем. Оплата праці: 6 євро/нетто за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт). Середні заробітні плати спеціалістів 1200-1600 євро /міс.;
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно (оплата тільки комунальних). Умови проживання відповідають європейським нормативам. Може бути або квартира, або гуртожиток, по 2 особи в кімнаті.
Робочий одяг: надається роботодавцем після оформлення. Потрібно мати свій одяг на перший час, під час стажування. Вартість вакансії 200 є.ОБВАЛЬЩИКИ ТА ЖИЛУВАЛЬНИКИ НА МЯСОКОМБІНАТ
Кількість робочих місць: 5 осіб – жилувальники м’яса і субпродуктів (чоловіки, жінки), 5 осіб – обвальщики (чоловіки)
Види робіт: обвалювання бекону, свиноматок, поросят, яловичини; повноцінна обвалювання всієї туші (без голови), жиловка бекону, свиноматок, поросят, яловичини; оброблення всієї туші
Праця на період:  довгострокове працевлаштування, мінімально на 3 місяці з подальшим оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік. Робота не сезонна, підприємство функціонує цілий рік.
Заклад праці: М'ясопереробне підприємство FOREVERS https://www.forevers.lv/ru засновано 3.09.1996 р. Мясокомбінат знаходиться в м. Рига, Латвія і є одним із найбільших і найсучасніших м’ясопереробних підприємств Латвії. Загальна площа виробництва - 8 250 м2. На всій території дотримуються високі санітарні, виробничі та трудові нормативи Європейського Союзу. Кожен день проводиться і упаковується більше 50-ти тонн продукції (ковбасна продукція, напівфабрикати, фарш тощо). На виробництві знаходяться найсучасніші технології по-переробці м'яса, які забезпечують безперервну та ефективну роботу: кілька автоматизованих і напівавтоматизованих ліній, обробний цех, м'ясорубки, обладнання для змішування, коптильня, холодильне обладнання, склад.
Віртуальна екскурсія по м’ясокомбінату: https://www.forevers.lv/ekskursija/
Вимоги:
Вік до 45 років;
Відповідний досвід обов’язково! - мін. 5 років.
Продуктивність - 4т в зміну за 8 годин для обвальщиків; 3,5 т в зміну за 8 годин для жиловщиків.
кваліфікація - згідно опису функцій.
Сумлінне виконання своїх обов'язків, відповідальність та працьовитість
Досвід праці в колективі
Без шкідливих звичок
Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.
Роботодавець пропонує:
Робочий час: 5-6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Робота за робочим графіком встановленим підприємством.
Оплата праці: 4,5-5 євро/нетто за годину.
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно. Умови проживання відповідають європейським нормативам;
Робочий одяг: надається роботодавцем.
Форма зайнятості:  трудовий договір, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства.
Вартість вакансії 200 є.

ТЕХНІК ПО МОНТАЖУ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ, КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ОПАЛЕННЯ
Кількість робочих місць:10 (чоловіки)
Види робіт: робота на будівництві; монтаж систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів, пусконаладні роботи, високоякісне виконання роботи, контроль за необхідними матеріалами і іншими ресурсами; виконання доручень керівника будівельних робіт і дотримання правил буд майданчика, інші роботи згідно кваліфікації.
Праця на період:від зараз, довгострокове працевлаштування, мінімально на 6 місяців з подальшим оформленням дозволу на працевлаштування та перебування на 1 рік.
ВИМОГИ:

Вік до 50 років;
Відповідний професійний досвід мінімум 2-3 роки.
Досвід в монтажі систем вентиляції, кондиціонування та опалення і елементів і елементів (повітропроводи, фасонні елементи, арматура, роздільники повітря, монтаж устаткування);
Досвід роботи з ізоляцією з вати і гуми/каучуку (це буде перевагою).
Розуміння про облаштування вентиляційної системи і про основні принципи роботи.
Уміння читати проекти і схеми.
Знання техніки безпеки, досвід роботи на висоті зверху 2м.
Досвід роботи з ручними електроінструментами і іншим устаткуванням необхідним для виконання робіт.
Високе почуття відповідальності за виконані роботи, матеріали і інструменти.
Уміння вільно спілкуватися російською мовою.
Акуратність, старанність.
Досвід праці в колективі.
Без шкідливих звичок.
Хороша фізична форма та здоров’я, витривалість.
РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ:

Робочий час: 5- 6 днів на тиждень, 8-12 годин щодня. Вихідний день - неділя, інші вихідні та робочий графік встановлюється та узгоджуються з роботодавцем та об’єктом на якому виконуються роботи.
Оплата праці: 4 євро/нетто (або 122 грн, або 17,16 злотих для порівняння) за годину (оплата праці залежить від рівня професіоналізму працівника, від якості та об’єму проведених робіт).
Проживання: надається роботодавцем безкоштовно, працівник сплачує комунальні послуги. Умови проживання відповідають європейським нормативам, є все необхідне, в кімнатах по 2 особи.
Харчування: не надається, в місцях проживання є кухня.
Робочий одяг: надається роботодавцем (потрібно мати свій одяг на перший час).
Форма зайнятості: трудовий контракт строком на 1 рік, офіційне оформлення згідно чинного Латвійського законодавства. Оформлення латвійських документів на працевлаштування.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Місце праці: Латвія, основні об’єкти знаходяться в м. Рига (80% роботи).
Рубрики
Робота за кордоном
980 - 1000 €
ТОВ КАМЕЛОТ-Х
пр.Грушевського 46 оф.119.оф118
Показати номер Показати номер
ТУРОПЕРАТОР "КАМЕЛОТ-Х"
Проспект Грушевського, 46
+380(97)374-26-25, +380(93)293-91-75, +380(68)507-50-44, +380(97)855-93-75, +380(68)508-67-33
11.33
дуже добре
Я рекомендую
210 переглядів в листопаді
Дії

Схожі оголошення

ТОВ КАМ.-ПОД. КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
00:00, 23 вересня, №9793
20:16, 10 листопада, №9641
6000 - 10000 грн.
Людмила
13:08, 31 жовтня, №9949
ТОВ КАМ.-ПОД. КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
00:00, 1 листопада, №9962
00:00, 23 вересня, №9864
00:00, 23 вересня, №9785