• Головна
  • Кам'янець-Подільський інженерний взвод здобув сертифікат на 160 000 гривень
09:00, 3 листопада
Надійне джерело

Кам'янець-Подільський інженерний взвод здобув сертифікат на 160 000 гривень

Фото: Інженерна Кам'янець-Подільська Бригада

Фото: Інженерна Кам'янець-Подільська Бригада

Інженерний підрозділ військової частини А2738 у запеклій боротьбі у конкурсі на кращий інженерний взвод Збройних Сил України зайняв перше місце.

Кубок чемпіонів та сертифікат на 160 000 гривень здобули військові інженери Командування Сил підтримки Збройних Сил України. Друге місце, а також сертифікат на 80 000 гривень, вибороли військовослужбовці Сухопутних військ, третіми стали представники Десантно-штурмових військ, їм вручили сертифікат на 48 000 гривень.

Конкурс приурочено Дню інженерних військ України, який відзначають 3 листопада, повідомили в Інженерній Кам'янець-Подільській Бригаді.

Протягом кількох днів, на полігоні військової частини А2641 найкращі інженерні підрозділи видів Збройних Сил України та Командування Сил підтримки змагалися між собою за звання кращого у різних номінаціях.

Акцент цьогорічного конкурсу безпосередньо ставився на практичній складовій. Зокрема наведенні мостового переходу з комплекту тяжкого механізованого мосту, обладнання окопу для танку, переміщення та опускання вантажу в залізобетонне кільце автомобільним краном, маскуванні бойової техніки тощо.

Окрім цього, інженерні підрозділи демонстрували фізичну підготовленість та влучну стрільбу під час армійського біатлону, а також наданні першої медичної допомоги та евакуації пораненого.

Саме інженерний підрозділ військової частини А2738 здобув більшість призових місць в різних номінаціях. Тож перемога в даному конкурсі по праву належить господарям змагань інженерному взводу Кам’янець-Подільської інженерної бригади Командування Сил підтримки. Друге місце здобув інженерний підрозділ Сухопутних військ Збройних Сил України, почесне третє — за Десантно-штурмовими військами Збройних Сил України.

Читайте також:"На Кам’янеччині заборгували працівникам 16 мільйонів гривень зарплатні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#військова частина #інженерні війська #змагання #перемога #сертифікат #кубок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...