У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ

Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області
Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області

З нагоди 6-ї річниці Національної поліції України на Хмельниччині запрацювали одразу дві філії Музею органів внутрішніх справ Хмельниччини — у Кам’янці-Подільському та Ізяславі.

Розташовані вони в приміщеннях територіальних підрозділів поліції. Повідомляє пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області.

У кожному з музеїв — приблизно по 2 тисячі експонатів, які ілюструють різні історичні епохи і функціонування в них правоохоронної системи.

Традиційно на відкриття філій Музею органів внутрішніх справ краю завітали представники органів місцевої влади, керівництво ГУНП, діючі працівники та ветерани органів внутрішніх справ.

Для пенсіонерів ОВС відкриття музеїв стало особливо трепетною подією. У сивочолих чоловіків, які прослужили в правоохоронних органах по 25 і більше років, спогади у цих стінах ллються рікою. Адже за кожним предметом, за кожною фотографією — люди, історії, події.

Чимало експонатів подарували музеям воїни-афганці, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники АТО-ООС, які служили і служать у правоохоронних органах.

На відкритті цих двох філій ентузіасти музейної справи не зупиняються. Найближчим часом планується відкриття ще кількох кімнат-музеїв правоохоронної діяльності.

У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-1, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-2, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-3, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-4, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-5, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-6, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-7, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області. У Кам'янці відчинили філію Музею органів внутрішніх справ , фото-8, Фото: пресслужба Сектору комунікації поліції Хмельницької області.

Читайте також:"Кам’янецькі поліцейські здійснили мрію 8-класниці".

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
17 переглядів у липні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі

Відповідальний за розділ
Книш Маргарита
Журналісти сайту 3849.com.ua до ваших послуг.

Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Кам'янця-Подільського більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
Телефон: +380977061073