• Студенти кам'янецького вишу завоювали медалі на чемпіонаті Європи з боротьби
11:16, 26 травня 2021 р.
Надійне джерело

Студенти кам'янецького вишу завоювали медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

У місті Скоп'є (Македонія) із 17 до 23 травня проходив чемпіонат Європи серед спортсменів до 23 років з 3-х видів боротьби (жіноча, чоловіча, греко-римська).

Студентка 4 курсу факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Христина-Зоряна Демко здобула перемогу у фіналі у ваговий категорії до 55 кг, інформує "Студентський меридіан".

Денис Сагалюк студент 2 курсу став бронзовим призером чемпіонату Європи у ваговий категорії до 86 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чемпіонат Європи #боротьба #факультет фізичної культури #змагання #перемога #срібло #золото #бронза