• Головна
  • Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО
09:55, 18 червня 2019 р.

Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Хто такий мажоритарник? Одне з ключових питань виборів до Верховної Ради України. У період активної передвиборчої агітації не всі люди розуміють, яка ж мета депутата-мажоритарника та чого від нього очікувати. Відповідно людині важко обирати, або вибір робиться несвідомо.

Дозволимо собі зробити ряд міркувань на цю тему. Першочерговим завданням та обов’язком депутата-мажоритарника – це вирішення проблем свого округу. Для того ми й обираємо людину, яка знає проблеми зсередини та могла би донести, переконати, наполягти на їх першочерговому вирішенні.

Логічно, що людина, яка не проживає на території виборчого округу не може зрозуміти, чи швидше за все й не буде вирішувати проблеми місцевого населення.

У розпал передвиборчої компанії позачергових виборів до Верховної Ради України, пропонуємо розібратись із принципами роботи депутата-мажоритарника на прикладі депутата VIII скликання Володимира Мельниченка, який упродовж семи років представляє 193 виборчий округ (місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони) у Верховній Раді.

Першочергово зазначимо, що Володимир Мельниченко проживає у м. Кам’янець-Подільський та регулярно проводить зустрічі з громадою, відвідує загальноміські заходи у своєму окрузі. Він максимально намагається тримати зв’язок із людьми, які його обрали.

Повернемось до представлення інтересів виборчого округу на рівні держави. Вирішення проблем зазвичай "впирається" у відсутність коштів. Є багато державних програм, за рахунок яких можна отримати субвенції для мажоритарного округу та покращити стан життя мешканців чи вирішити нагальні проблеми. Суть роботи депутата-мажоритарника спрямувати державну програму (кошти) саме на свій округ.

Ремонт Міського будинку культури. Після пожежі у 2013 році планували зробити косметичний ремонт, але завдяки клопотанню Володимира Мельниченка вдалось залучити кошти на капітальний ремонт. За чотири ремонтних та реставраційних роки робіт було витрачено 21 мільйон гривень. 19 мільйонів було виділено з державного та обласного бюджетів. На сьогодні Міський будинок культури у Кам’янці-Подільському має пристойний вигляд, приймає постійно українських та закордонних гостей, вирізняється світловою, звуковою апаратурою та світлодіодним екраном, який є один на всю Хмельницьку область.

Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО, фото-1, Фото: НГП

Фото: НГП

Фото: НГП

Ремонт "тещиного язика". Дорога "H-03 Житомир-Чернівці" не ремонтувалась упродовж 40 років та постійно забирала життя людей. Завдяки залученню коштів з державного бюджету на капітальний ремонт вдалось відремонтувати 5,5 км; розширити дорогу; встановити бар’єрне відгородження типу "Нью Джерсі". На дану ділянку дороги за постійної ініціативи Володимира Мельниченка виділено 186 млн грн, враховуючи, що на всю Хмельницьку область для ремонту доріг виділили у 2018 році 302 млн 481 тис грн., тобто більша частина була направлена саме на "тещин язик". Варто відмітити, що за рік ремонту на даній ділянці не сталось жодної смертельної ДТП.

Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО, фото-2

Фото: "Кам'янецький часопис Ключ"

Проект "Безпечне місто". Кам’янець-Подільський увійшов у трійку міст України, які беруть участь у проекті "Безпечне місто". Кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку у розмірі 15 млн євро дасть можливість відремонтувати дороги, перехрестя, встановити відеонагляд. Учасниками проекту першочергово стали міста із мільйонним населенням, але спільна робота народного депутата та міського голови дозволило ще й 100 тисячному Кам’янцю-Подільському отримати можливість відремонтувати перехрестя, тротуари, дороги. Так, на разі, Кабінет Міністрів затримує старт програми, але сподіваємося, що це питання часу, найголовніше, що Кам’янець-Подільський вже є учасником масштабного проекту.

Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО, фото-3

Фото: мережа Інтернет

ТЕС. Навесні 2019 року у Кам’янці-Подільсьокму відкрили новозбудовану теплоелектро станцію. Наразі Україна стоїть на порозі енергетичної революції, коли вже сьогодні слід думати, чим заміщувати традиційну атомну енергетику. Нагадаємо, що новозбудована ТЕС перша в Україні, третя у Європі та п’ята у світі. Зі всіх міст України саме Кам’янцю-Подільському пощастило отримати фінансування. Біо-теплоелектростанція виробляє тепло та електроенергію.

Хто такий депутат-мажоритарник? На прикладі Володимира Мельниченка та 193 ОВО, фото-4

Фото: Кам'янець-подільська міська рада

Можна зробити висновок, що державних програм вдосталь, але найголовніше, щоб депутат від виборчого округу відстоював інтереси своїх виборців. Депутат-мажоритарник – це ключик населення до вирішення проблем регіону.

Читайте також:"Ще два кандидати зареєструвались у ЦВК на 193 окрузі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мельниченко #депутат мажоритарник #вибори
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...