• Головна
  • Змінено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умови його видачі
10:47, 19 червня 2018 р.
Надійне джерело

Змінено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умови його видачі

Змінено форму ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умови його видачі

До відома власників домашніх тварин (котів, собак) про зміни правил супроводження домашніх тварин ветеринарно-санітарним паспортом, які вступили в силу з 01.06.2018 р.

Наказом Мінагрополітики від 26.10.2017 №578 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, спасання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 серпня 2014 року за № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2014 року за № 1202/25979, внесено зміни, які стосуються форми ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умови його видачі.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

  • клінічний огляд тварини;
  • наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Видача ветеринарно-санітарного паспорта невстановленого зразка установами, не уповноваженими на їх видачу, була підставою для численних запитів інших контролюючих служб, які призводять до проведення відповідних розслідувань. Повідомляє Головне управління держспоживслужби в Хмельницькій області.

Звертаємо увагу, що наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області).

Підстави для відмови у видачі ветеринарно-санітарного паспорту визначені частиною сьомою статті 32 Закону України «Про ветеринарну медицину» та передбачають:

  • недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством;
  • ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті);
  • неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;
  • відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів;
  • відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку.

Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину дійсний до моменту її смерті.

До моменту повного забезпечення державних установ ВСП встановленого зразка в обігу одночасно перебуватимуть обидва паспорти – встановленого і не встановленого зразків та ВСП не встановленого зразка до завершення строків дії профілактичних щеплень, зазначених у ВСП не встановленого зразка.

Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави з 01.06.2018 до уваги будуть братись лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка, зміст яких розміщено в мережі інтернет, зокрема на сайті Верховної Ради України за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#всп #паспорт #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...