• Кам'янчани здобули перемогу в Міжнародному турнірі з вільної боротьби
16:18, 14 червня 2018 р.
Надійне джерело

Кам'янчани здобули перемогу в Міжнародному турнірі з вільної боротьби

09-10 червня в м. Ларга відбувся I Міжнародний турнір з вільної боротьби серед школярів, кадетів, дівчат.

В змаганнях взяли участь 150 учасників із різних регіонів Молдови та України. Успішно виступили вихованці ДЮСШ №2 відділення вільної боротьби.

Переможцем став Назар Валерський у в/к 38 кг., срібними призерами стали Іван Петрук в/к 24 кг., Юрій Кожухар в/к 67 кг., бронзовим призерами - Ілля Бойко в/к 35 кг., Дам’ян Костинюк в/к 36 кг. Достойно боровся Владислав Хитрук в/к 35 кг., який посів 4 місце. Повідомляє сайт управління освіти і науки.

До змагань спортсменів готував тренер–викладач з вільної боротьби Володимир Костинюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію