• Головна
  • Кам'янецькі військовослужбовці провели низку інформативних заходів з школярами
10:00, 5 квітня 2018 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі військовослужбовці провели низку інформативних заходів з школярами

Кам'янецькі військовослужбовці провели низку інформативних заходів з школярами

4 квітня в Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки і допомоги у протимінній діяльності, військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України провели низку інформативних і показових заходів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Кам’янця-Подільського та району.

Досвідчені військові сапери не лише розповідали дітям як поводитися з підозрілими предметами, а й демонстрували сучасні засоби захисту та пошуку вибухових пристроїв, макети боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв.

-Кожен із відвідувачів занять отримав від наших військовослужбовців кишенькову книжечку-пам’ятку з правилами поводження у разі виявлення підозрілих або схожих на вибухонебезпечні предметів, - наголосив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. - Найефективніша зброя у боротьбі з небезпечними боєприпасами та саморобними вибуховими пристроями, які можуть завдати шкоди життю та здоров’ю людей - поінформованість населення. Головне наше завдання – донести до школярів, які види вибухонебезпечних речовин бувають і як не допустити трагедії у разі небезпечної знахідки, - підкреслив начальник Центру.

У свою чергу заступник начальника Центру розмінування з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Беркута зазначив, що упродовж тематичного дня на спеціальні заняття до Центру завітали понад 150 юнаків та дівчат віком від 10 до 16 років.

Подібні заходи ми проводимо не лише 4 квітня, ми працюємо з дітьми упродовж року. Я переконаний, що подібна система роботи з молоддю підвищує їх обізнаність у питаннях загрози саморобних вибухових пристроїв. До того ж, внаслідок бойових дій на сході держави сьогодні є ризик незаконного обігу вибухових речовин та боєприпасів і їх виявлення пересічними мешканцями міст і сіл. На жаль, більшість із них невідомі цивільному населенню, а тому потрібно проводити масштабне інформування, щоб в разі виявлення підозрілих предметів, людина не брала їх до рук. Особливо це стосується дітей, які є найбільшою групою ризику, - наголосив підполковник Богдан Беркута.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центррозмінування #поінфрмованістьнаселення #зсу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...