• Головна
  • "Криптолихоманка". Яка ситуація у Кам'янці?
Результати опитування
10:00, 26 лютого 2018 р.

"Криптолихоманка". Яка ситуація у Кам'янці?

Результати опитування
"Криптолихоманка". Яка ситуація у Кам'янці?

З кожним днем популярності набуває заробіток мільйонних статків не виходячи з дому. Як? Запитаєте ви. Світом поширюється «криптолихоманка».

Редакція сайту «3849.com.ua» вирішила дізнатись як кам’янчани ставляться до криптовалют і чи є ті, хто вже активно використовують можливості крипто збагачення, зокрема біткоїни. Давайте розглянемо все по черзі.

Що таке біткоїн?

Біткоїн – це валюта, одна із двох тисяч цифрових або криптовалют, усі вони зберігаються та обмінюються у загальній системі, яку називають блокчейн. Це система, яка зберігає всю інформацію про суми та транзакції всіх учасників.

Bitcoin, або Біткоїн— електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото, і представлений ним 2009 року, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото. Повна капіталізація ринку біткоїнів на 5 грудня 2017 року, коли курс сягав 12 000 $, становить 200 млрд USD. Середня ціна одного біткоїна на 30 листопада 2017 року— понад 10 000 $. У грудні 2017 року став шостою за капіталізацією валютою світу, обійшовши рубль, фунт і південнокорейську вону. 7 грудня курс досяг свого історичного чергового максимуму в 17,7 тис. дол., наступний ріст до 20 тис доларів відбувся 17 грудня, потім курс впав до 16 тис.

Bitcoin не має централізованого управління та емітентів. Транзакції із цифровим підписом між двома вузлами передаються до всіх вузлів мережі peer-to-peer, а дані про переміщення коштів зберігаються у розподіленій базі даних. Для запобігання можливості трати чужих грошей або використання своїх коштів двічі використовуються криптографічні методи, повідомляється на сайті "ВікіпедіЯ".

Все працює за рахунок машинних алгоритмів, тобто ніхто нікому нічого не довіряє.

Біткоїнами можна не тільки торгувати, а ще й їх добувати, дана операція називається – майнінгом. Шахтери добувають корисні копалини, а «майнери» добувають криптовалюту за допомогою ферм. В кого потужніший комп’ютер, той і більше заробляє.

"Криптолихоманка". Яка ситуація у Кам'янці?, фото-1

Згідно статистики розмір біткоїнів в Україні є четвертим у світі - говорять експерти фінансової транскорпорації.

Отож, повернемось до кам'янчан і дізнаємось, яка ситуація в нашому місті з криптовалютами.

До нашого опитування долучилось 150 осіб.

70.7 % - відносяться до криптовалют скептично. До всього новго завжди є фактор недовіри.

14.7 % - не чули про криптовалюти, біткоїни.

6.7 % - планують придбати, тобто можемо говорити аналізують інформацію та визначаються, але біткоїни для них вже не дивина.

5.3 % - є власниками криптовалюти.

2.7 % - активно інвестують/торгують криптовалютою.

Виявляється серед нас ходить один із біткоїнових мільйонерів?

Всі плюси та мінуси, переваги та ризики висвітлили у ґрунтовному дослідженні «Секретні матеріали» на телеканалі «1+1», кого зацікавила дана тема і хто хоче більше проаналізувати «криптолихоманку» в Україні, детальніше у відеоматеріалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біткоїнти #криптовалюти #криптолихоманка #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...