3849.com.ua

Обласний етап конкурсу "Учитель року - 2018"

Фото: управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради

Упродовж 31 січня – 1 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив фінальний етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Завдання конкурсу: виявлення кращих майстрів педагогічної справи; сприяння удосконаленню професійної майстерності учителя; підвищення престижу професії учителя; стимулювання педагогічної творчості; поширення педагогічних ідей та інновацій.

Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітяни з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини. Від так почесного звання кращих удостоїлися:

  • Пристай Людмила Йосипівна (українська мова та література), м. Кам’янець-Подільський;
  • Кулеша Олександр Валерійович (німецька мова), м. Хмельницький;
  • Пентій Валентина Михайлівна (фізика), Чемеровецький р-н;
  • Горун Вадим Миколайович (фізична культура), м. Кам’янець-Подільський.

Пристай Людмила Йосипівна

Горун Вадим Миколайович

Переможці відзначені дипломами і преміями, які їм вручили директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вітор Берека, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк, проректор ХОІППО – голови журі у номінаціях Олександр Попик, Микола Соловей, Ірина Вашеняк, завідувач НМЦ викладання навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу ХОІППО Володимир Войтенко.

Переможці представлятимуть Хмельниччину у заключному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Місто Кам’янець-Подільський представляли найкращі педагоги, які стали переможцями та призерами конкурсу на міському етапі.

Лауреатом у секції українська мова та література стала Григор'єва Тетяна Анатоліївна.

Почесне III місце у секції німецька мова посіла - Братиця Ганна Георгіївна та лауреатом стала - Яковенко Мар'яна Василівна та Горобець Інна Сергіївна.

II місце у секції фізика посів - Каспрук Сергій Якович та лауреатом став Дудар Ігор Миколайович.

Лауреатом у секції фізкультура став - Декалов Дмитро Валентинович та Лірук Володимир Петрович.

Вітаємо наших переможців та бажаємо всім творчого натхнення, миру, добра, процвітання! Нехай підкорюються всі професійні вершини!

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Основний принцип - «відвідувай - відписувай ». Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати