Результати II етапу Всеукраїнських олімпіад: німецька мова, хімія, біологія та економіка

На початку грудня продовжується проведення ІІ етапу предметних олімпіад, переможці яких матимуть змогу перейти на обласний рівень.

Вже проведено олімпіади з8предметів - трудового навчання, української мови,фізики,історії,астрономії та географії, математики та інформатики.

В період з 7 по 19 грудня було проведено ряд олімпіад з біології, хімії, економіки та німецької мови.

Німецька мова

8 клас: І місце - Щепанська Діана СЗОШ № 1 (Верховна А.В.), ІІ місце - Кібкало Крістіна ЗОШ № 6 (Горобець І.С.), Зданюк Вікторія НВК № 9 (Пазинюк Н.Г.), ІІІ місце - Сосюк Анастасія НВК № 14 (Павлуненко М.М.), Суховецька Тетяна НВК № 14 (Шевчук О.В.), Загородна Света спец. шк.-інт. "Славутинка" (Гаврищук А.О.).

9 клас: І місце - Голдибан Евеліна СЗОШ №1 (Гуськова К.В.), ІІ місце - Чубатюк Денис НВК № 3 (Крижановська О.А.), Едгард Даніела НВК №14 (Шевчук О.В.), ІІІ місце - Бабій Тетяна СЗОШ №1 (Гуськова К.В.), Сандалович Аріна ЗОШ № 6 (Горобець І.С.), Чіколаєва Єлизавета спец. шк.-інт. "Славутинка" (Боднар Ю.С.).

10 клас: І місце - Панцир Олена НВК № 9 (Ліпман О.В.), ІІ місце - Рябокляч Анастасія НВК № 3 (Крижановська О.А.), ІІІ місце - Жмурко Діана НВК № 9 (Пазинюк Н.Г.).

11 клас: І місце - Худзінська В. НВК № 9 (Ліпман О.В.), ІІ місце - Осадчук О. СЗОШ № 1 (Кравчук І.В.), ІІІ місце - Бужинська А. СЗОШ № 1 (Кравчук І.В.), Качуровська Т. НВК № 9 (Ліпман О.В.).

Економіка

9 клас: І місце - Посітко Микола Васильович НВК №14 (Мельник І.В.).

10 клас: І місце - Заводовська Єлизавета Анатоліївна НВК №14 (Мельник І.В.), ІІ місце - Красовська Марія Романівна НВК №14 (Мельник І.В.), Королюк Ярослав Олегович НВК "Антей" (Ямполь Ю.В.), ІІІ місце - Ямполь Ю.В. НВК №14 (Мельник І.В.).

11 клас: І місце - Романюк Володимир Олександрович НВК №14 (Мельник І.В.), ІІ місце - Боднар Вікторія Романівна ЗОШ №15 (Боднаренко О.В.), ІІІ місце - Боднар Юлія Вікторівна НВК №9 (П`ятковська С.В.), Яковенко Олена Русланівна ЗОШ №10 (Кукурудзяк Г.В.), Козаков Віталій Вікторович ліцей (Литвиненко А.П.).

ЗООП

І місце - Дацков Денис Олегович КПЛ з ПВФП (Бевз М.В.), ІІІ місце - Лещинський Броніслав Костянтинович КПЛ з ПВФП (Бевз М.В.).

Біологія

8 клас: І місце - Громей Ангеліна Володимирівна НВК №9 (Александрова К.В.), ІІ місце - Пазич Юліана Миколаївна НВК №14 (Овчаренко А.М.), Мойко Олександр Олександрович ЗОШ №7 (Куньковська Н.О.), ІІІ місце - Щепанська Діана Олегівна СЗОШ №1 (Кучер Н.В.), Юрчук Вікторія Вікторівна СЗОШ №5 (Адамчук І.П.), Гусакова Єлизавета Юріївна ЗОШ №7 (Куньковська Н.О.), Касапчук Поліна Михайлівна ЗОШ №8 (Кальчук О.О.), Тимчук Ірина Олегівна ЗОШ №10 (Сокальська С.М.), Тищук Ілля Віталійович НВК №13 (Хвостач А.М.).

9 клас: І місце - Уриш Вікторія Дмитрівна ліцей (Соболь В.І.), ІІ місце - Басіста Вікторія Віталіївна НВК №13 (Ставнійчук А.О.), Семенишен Максим Григорович НВК №3 (Христофор І.М.), Краснолуцька Олена В'ячеславівна СЗОШ №1 (Кучер Н.В.), ІІІ місце - Калініченко Каріна Олександрівна ЗОШ №7 (Мещишина Г.Г.), Сушарник Микола Олегович ЗОШ №7 (Мещишина Г.Г.), Крикштуль Станіслав Андрійович НВК №14 (Овчаренко А.М.), Павліковська Ульяна ЗОШ №15 (Зелінська М.О.).

10 клас: І місце - Нетеча Єлизавета Олександрівна НВК №14 (Овчаренко А.М.), ІІ місце - Мозолюк Дарія Андріївна ліцей (Новаковська В.С.), Єрмакова Тетяна Дмитрівна ЗОШ №17 (Франчук М.І.), ІІІ місце - Королюк Ярослав Олегович НВК "Антей" (Александрова К.В.), Лиса Богдана Олександрівна ліцей (Новаковська В.С.), Шкорбецька Юлія Анатоліївна ЗОШ №12 (Зелінська М.О.), Плінська Світлана Анатоліївна ЗОШ №10 (Сокальська С.М.), Слободян Анастасія Юріївна ЗОШ №6 (Зацерковна О.М.), Коваль Христина Володимирівна СЗОШ №5 (Лотоцька Г.Г.).

11 клас: І місце - Савицький Віталій Геннадійович НВК №14 (Овчаренко А.М.), ІІ місце - Тімощук Дарина Сергіївна ЗОШ №10 (Сокальська С.М.), Зюбрій Марина Василівна ліцей (Соболь В.І.), Тараріна Валентина ліцей (Соболь В.І.), ІІІ місце - Степаненко Артем Віталійович ЗОШ №7 (Мещишина Г.Г.), Мамонов Сергій Володимирович ЗОШ №7 (Мещишина Г.Г.), Онуфран Владислав Вадимович ЗОШ №7 (Мещишина Г.Г.), Степанян Владислав Олексійович НВК №9 (Александрова К.В.).

ЗООП

ІІ місце - Троян Денис Вікторович КПЛзПВФП (Слободян Л.І.), Кучменко Максим Андрійович КПЛзПВФП (Столяр Т.Г.), Кузик Юлія Сергіївна спец.школа-інтернат (Паламар С.В.), Суханова Анастасія спец.школа-інтернат (Миколюк Р.О.), ІІІ місце - Петровський Максим Олегович спец.школа "Славутинка" (Дуда Ю.С.), Брагін Владислав Валерійович КПЛзПВФП (Столяр Т.Г.), Логінський Ілля Олександрович КПЛзПВФП (Слободян Л.І.).

Хімія

7 клас: І місце - Токарчук Маргарита Володимирівна ЗОШ №8 (Говоровська Н.С.), ІІ місце – Королюк Яна Олегівна НВК "Антей" (Вонцовська В.Р.), Зеленько Марія Євгенівна НВК №13 (Ставнійчук А.О.), Полудняк Богдан Андрійович НВК № 9 (Гейдарова А.О.), ІІІ місце - Юр'єв Ілля Вадимович ЗОШ №2 (Алєксєєнко А.В.), Миронович Ростислав Сергійович ЗОШ №6 (Зацерковна О.М.), Зарецький Богдан Серггійович ЗОШ №11 (Ткаченко І.А.), Рибчук Дар'я Андріївна НВК № 13 (Ставнійчук А.О.), Підпашок Віталій Андрійович НВК №14 (Семенюк Л.О.), Ткачук Катерина Віталіївна ЗОШ № 16 (Ніколайчук В.Д.).

8 клас: І місце - Пазич Юліана Миколаївна НВК № 14 (Семенюк Л.О.), ІІ місце - Говорова Капєталіна Степанівна ЗОШ № 16 (Алексєєнко А.В.), Слободян Олег Сергійович НВК № 13 (Ставнійчук А.О.), Добровольський Дмитро Володимирович ЗОШ №6 (Зацерковна О.М.), ІІІ місце - Горбачов Віктор Богданович НВК № 3 (Ніколаєва Т.О.), Шляхтич Олександра Володимирівна ЗОШ № 8 (Говорська Н.С.), Олійник Анна Олегівна ЗОШ № 10 (Полевий Ю.Б.), Постовий Олексій Валерійович ЗОШ № 16 (Алексєєнко А.В.), Каменюк Дар'я Миколаївна НВК "Антей" (Вонцовська В.Р.).

9 клас: І місце - Середюк Валентин Васильович НВК № 14 (Семенюк Л.О.), ІІ місце - Уриш Вікторія Дмитрівна ліцей (Копцевич Г.А.), Михайлова Олександра Валеріївна НВК № 13 (Ставнійчук А.О.), Цимбалюк Крістіна Мирославівна НВК № 13 (Ставнійчук А.О.), ІІІ місце - Семенишен Максим Григорович НВК № 3 (Ніколаєва Т.О.), Біріх Олександра Вікторівна ЗОШ № 6 (Зацерковна О.М.), Дзізінська Богдана Дмитрівна ЗОШ № 12 (Остапчук С.Г.).

10 клас: І місце - Подгурний Давід Сергійович НВК № 13 (Ставнійчук А.О.), ІІ місце - Королюк Ярослав Олегович НВК "Антей" (НВК "Антей"), Мозолюк Дарія Андріївна ліцей (Ніколайчук В.І.), ІІІ місце - Широкороднюк Вікторія Сергіївна ЗОШ № 10 (Полевий Ю.Б.), Пинзар Едуард Анатолійович ЗОШ № 16 (Ніколайчук В.Д.), Мірошніков Єгор Михайлович ліцей (Ніколайчук В.І.).

11 клас: І місце - Павлюк Богдан Олександрович ЗОШ № 16 (Алєксєєнко А.В.), ІІ місце - Фоміна Катерина Олегівна ЗОШ № 2 (Алєксєєнко А.В.), ІІІ місце - Комарніцкий Валентин Валентинович НВК № 3 (Ніколаєва Т.О.), Якубовська Тетяна Василівна НВК № 14 (Ніколайчук В.Д.), Савицька Валерія Олегівна ліцей (Ніколйчук В.І.).

ЗООП

ІІІ місце - Мішевська Олена Сергіївна спеціалізова школа-інтернат (Паламар С.В.), Контєв Олександр Олександрович школа-інтернат "Славутинка" (Варик Н.В.), Поліщук Максим Володимирович школа-інтернат "Славутинка" (Варик Н.В.), Вєтрова Дарія Сергіївна спеціалізова школа-інтернат (Паламар С.В.).

Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)

Відгуки та коментарі

Написати відгук
Написати коментар

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Ваш відгук допоможе багатьом прийняти правильне рішення Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або Авторизуйтесь , для написання відгуку
Автор
0/12
Актуальність
0/12
Викладення
0/12
Відгук:
Завантажити фото:
Вибрати

Коментарі призначені для обговорення, обговорення, вияснення цікавих питань. Для оцінок та рецензій використовуйте форму відгуку