• Головна
  • У Хмельницькій області вкотре перевиконують план боротьби зі СНІДом
08:54, 30 листопада 2017 р.

У Хмельницькій області вкотре перевиконують план боротьби зі СНІДом

У Хмельницькій області вкотре перевиконують план боротьби зі СНІДом

На Хмельниччині діє програма протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу. Її фінансування здійснюється за рахунок обласного бюджету. Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації проаналізували звітні дані цього регіону за I-півріччя.

У Хмельницькій області вкотре перевиконують план боротьби зі СНІДом, фото-1

У цьому році на завдання програми прогнозували виділити більше 1 мільйона гривень. Найбільше коштів мали витратити на заходи профілактичного характеру.  Фінансування інших напрямків не перевищувало 100 тис. грн., а на лікування не планували витрачати грошей.

  • Станом на 01 липня затвердили 139% прогнозованого фінансування, а саме 1,5 млн. грн. – розповідає аналітик ІАА Олександр Ткаченко. – Їх перерозподілили. Зменшили витрати на заходи профілактики, але збільшили обсяг коштів на інші напрямки в декілька разів. І з’явилося фінансування заходів лікувального типу в розмірі третини загальної суми.

Загалом за півроку на Хмельниччині витратили 1 млн. грн. на протидію вірусу –  більше половини схваленої суми. Для порівняння: в середньому у регіонах України витрачають близько чверті від затвердженого.

  • Коштів на програму загалом вистачає. – говорить Ірина Ковалів, головний бухгалтер Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом. – Перерозподіл стався тому що Хмельницьке управління охорони здоров’я обіцяло закупити тест-системи. Ми робимо тестування населення по всій області. Але управління не закупило обіцяного матеріалу. І тому на заходи лікування грошей затвердили більше, ніж планували. Також в нас нема свого приміщення, що створює незручності. Хотілося б це покращити.
У Хмельницькій області вкотре перевиконують план боротьби зі СНІДом, фото-2

У минулому році станом на 01 липня у Хмельницькій області схвалили майже в 10 разів більше від прогнозованого. І витратили всю суму за перше півріччя, а саме 10 млн. грн. Тому показники 2016 року кращі, аніж у 2017.

Довідково: Дослідження здійснене у рамках проекту «Посилення спроможності регіональних представництв Мережі у здійсненні моніторингу та аналізу державних закупівель у сфері охорони здоров’я на регіональному рівні», який здійснюється ГО «Інститут аналітики адвокації» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СНІД #динаміка #аналітика
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...