• Головна
  • Кращі короткометражні фільми України можна буде переглянути на фестивалі “БРУКІВКА”
12:12, 10 жовтня 2017 р.

Кращі короткометражні фільми України можна буде переглянути на фестивалі “БРУКІВКА”

Кращі короткометражні фільми України можна буде переглянути на фестивалі “БРУКІВКА”

18 листопада о 16:00 в рамках Кам’янець-Подільського кінофестивалю “БРУКІВКА” відбудеться показ кращих коротких фільмів України 2015-2016 років в альманасі від СУК – “ОМКФ: НАЙКРАЩЕ КОРОТКО”!

Альманах складається з чотирьох короткометражних стрічок – переможців Одеського міжнарожного кінофестивалю 2015-2016 років: «Віддалік», «Чоловіча робота», «У Манчестері йшов дощ» та «Цвях».

Представлені в альманасі фільми здобули перемоги не тільки на Одеському кінофестивалі. «Віддалік», наприклад, отримав нагороду за Найкращий фільм національного конкурсу на КМКФ «Молодість 2015» та WIZ ART 2015, а режисер Марина Степанська отримала Спеціальну відзнаку за потужний акторський ансамбль і вражаючу режисерську роботу з акторами на КМКФ «Молодість 2015».

Альманах «ОМКФ: Найкраще коротко» – це смачна суміш жанрів від ретро-драми до ліричної комедії. Така різножанровість переможців Одеського кінофестивалю має надихнути українського глядача відходити від штампованої буденності та жити по-своєму.

Кращі короткометражні фільми України можна буде переглянути на фестивалі “БРУКІВКА”, фото-1

Відкривають альманах фільми переможці 2015 року, а саме:

«Віддалік», реж. Катерина Горностай(нагорода за Найкращу акторську роботу Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ): «Ми будемо з тобою разом допоки смерть не розлучить нас» – це відповідь на питання «До коли?». А як щодо іншого питання – «Як ми будемо?» Бо коли закінчиться закоханість, доведеться вирішувати «як» і «як довго». Молода пара шукає відповіді на ці питання.

«Чоловіча робота», реж. Марина Степанська( Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 6-го ОМКФ): 37-річний юрист працює на Компанію, яка займається закупівлею землі, іноді на межі закону. Приїхавши перевіряти черговий “об’єкт”, він наштовхується на недобудований собор, який стоїть, усіма забутий, посеред поля. Герою потрібно вирішити два питання: що робити з “об’єктом” згідно до інтересів Компанії, і як домовитися про “неопору” з фермером, якому насправді належить земля.

Другу частину альманаху складають стрічки, що здобули Дюка одночасно в 2016 році:

«У Манчестері йшов дощ», реж. Валерія Кальченко та Антоніо Лукіч( Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ): Коли Андрію було 12 років, він вже виснув на баскетбольному кільці. У 14 він не містився в фотографію. Зараз йому 22, його зріст 2 метри 7 сантиметрів, і якщо хтось у натовпі крикне «Шпала», Андрій обов’язково обернеться. Андрій – висока людина. Але високий – не означає великий.

«Цвях», реж. Філіп Сотниченко( Дюк за Найкращий український короткометражний фільм 7-го ОМКФ): Валентина працює юристом в одному з банків Ліхтенштейну. Вона відповідає за зв’язки зі Східною Європою. Валя ще з дитинства непогано пам’ятає українську та російську мови, адже до 13-ти років жила в Києві. У 96-му, під час важкого, перехідного для економіки України періоду, Валентина разом із матір’ю та вітчимом емігрувала до Швейцарії. Минуло 20 років.

Кращі короткометражні фільми України можна буде переглянути на фестивалі “БРУКІВКА”, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бруківка #фестиваль #кіно #кінофестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...