• Головна
  • Футбольний вікенд з дівчатами у Кам'янці
10:19, 4 жовтня 2017 р.

Футбольний вікенд з дівчатами у Кам'янці

Цими вихідними Кам’янець перетворився на своєрідну Мекку для прихильників американського футболу. Наше місто здобуло право організації та проведення фінальних ігор чемпіонату України з флаг-футболу серед жінок УЛАФ-2017.

Змагання було вирішено провести у неділю, а от напередодні, 30 вересня дівчата взяли участь у тренувальному таборі для гравців у флаг-футбол.

Тренерами кемпу стали досвідчені гравці у американський футбол із команд-учасниць регулярного сезону УЛАФ-2017. Серед них: Андрій Зарецький та Микола Запорожець із київських «Бульдогів», Олександр Глущенко із хмельницьких «Гладіаторів» та Сергій Полюх, капітан та тренер місцевої команди «Титани К-ПНУ». Єдиною дівчиною-тренером стала дворазова Чемпіонка України із флаг-футболу у складі команди «Вовчиці», Катерина Тетерук.

Футбольний вікенд з дівчатами у Кам'янці, фото-1

Під час проведення табору, гравці мали можливість потренуватися, дізнатися нову інформацію про улюблений вид спорту та поспілкуватися із однодумцями.

А тепер, стосовно фінальних ігор, які відбулися у неділю. Учасниками змагань стали «Бульдожки» (м. Київ), «Вовчиці» (м. Вінниця) та «Титаніди К-ПНУ» (м. Кам’янець-Подільський). Спочатку команди зіграли по дві гри між собою, в результаті яких визначилися учасники фіналу, ними стали Бульдожки та Вовчиці. Остання гра показала неабияке бажання обидвох команд перемогти, але все ж таки із рахунком 14:6 титул чемпіонів України вибороли Вовчиці. Таким чином, після фіналу місця між учасниками розподілилися наступним чином: 1 місце – «Вовчиці» 2 місце – «Бульдожки» 3 місце – «Титаніди К-ПНУ».

Враженнями ділиться капітан нападу Титанід, Вікторія Свирида: «Загалом результатом я задоволена. Порівнюючи з минулим роком, я вважаю, ми показали високий рівень. Гравці команд суперників відмітили, що з нами дійсно стало важче грати і ми нічим не поступаємось їм. Для перемоги не вистачило гравців з основи захисту, які на жаль, не могли приїхати на ігри. Також, було допущено помилки в нападі». На запитання «Чи можливо виграти у Вовчиць?», Вікторія відповідає наступним чином: «Так, все можливо, якщо докласти зусиль. Вовчиці є досить сильним суперником, це неймовірно зіграні дівчата, техніка відточена. Але, не сумніваюсь, ще трішки і ми будемо їх головним болем)»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію