• Головна
  • Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби з пневматичної зброї
09:34, 21 вересня 2017 р.

Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби з пневматичної зброї

З 13 по 19 вересня у Львові відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби з пневматичної зброї імені ЗТУ А.П. Кукси.

Чемпіонат показав, що в нас росте достойна зміна. Команда стрільців Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, гарно відпочивши влітку, достойно починає свій шлях до вершин в національних та міжнародних турнірах, повідомляє спортклуб.

Майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Омельяненко у вправі ГП-6 виборов срібну медаль, поступившись лише зірковому випускнику Сергію Кулішу. У цій же вправі в командному заліку спортсмен став бронзовим призером.

Майстер спорту України Богдан Кириленко в командному заліку у вправі ПП-3 здобув срібну медаль.

Майстер спорту України міжнародного класу Еліна Агліуліна у вправі ПГ-50 також виборола срібло.

Вітаємо наших спортсменів з черговою перемогою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію