• Головна
  • Веломарафон "Подільська сотка"
09:27, 18 вересня 2017 р.

Веломарафон "Подільська сотка"

16 вересня у Кам’янці-Подільському фінішували спортсмени веломарафону «Подільська сотка», що стартував у Хмельницькому.

Учасники гонки подолали близько 120 кілометрів. Виїхавши з місця старту о 9:30, вже о 14:00 веломани почали фінішувати у сквері “Гунські криниці”. За результатами змагань, перше місце здобув неодноразовий чемпіон України Дмитро Тітаренко. Він уже 10 років займається велоспортом і два роки проживає у Кам`янці, повідомляють на сайті міської ради.

- Вирішив взяти участь у змаганнях, щоб потренуватися і перевірити свої сили. Сподобався маршрут, хоча траса була нелегкою. Це я вперше беру участь в “Подільській сотці”, але, думаю, що не востаннє, - зізнався переможець.

«Срібло» у марафоні здобув спортсмен із Дніпра Роман Завада, «бронзу» - хмельничанин Павло Доброгівський.

Переможців нагородили унікальними медалями. На кожній із них - спеціальне гравірування: на тлі фортеці вказаний час, за який спортсмен подолав дистанцію “Подільської сотки”. А усі учасники, яким вдалося фінішувати, отримали пам`ятні призи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію