• Головна
  • Результати кам`янецьких спортсменів на Чемпіонаті України з велоспорту
12:21, 8 серпня 2017 р.

Результати кам`янецьких спортсменів на Чемпіонаті України з велоспорту

У Первомайську Миколаївської області 4-6 серпня пройшов чемпіонат України у парній гонці, фінал чемпіонату України у гонці критеріум та всеукраїнські змагання у груповій гонці серед спортсменів 2001-2002, 2003-2004 рр. н.

Юлія Калинюк та Вікторія Пархомюк показали третій час у парній гонці, кращими були білоцерківські та миколаївські дівчата. Таким чином, у наших бронзові медалі чемпіонату. У категорії “молодші дівчата” Наталія Свистунова їхала з Діаною Маліновою з Маріуполя. Парі вдалося найшвидше серед ровесниць подолати дистанцію у 15 кілометрів і, відповідно, завоювати золото.

У суботу, на площі Тараса Григоровича Шевченка у Первомайську відбувся фінальний тур чемпіонату України у гонці критеріум. Нагадаємо, що перший тур пройшов у Хмельницькому два тижні тому. Вікторія Пархомюк тоді закінчила гонку третьою, а Наталія Свистунова була першою у своїй категорії. Дівчата мали непогане підґрунтя для успіху, проте, спорт – річ непередбачувана. Якщо у Вікторії все склалося більш-менш зрозуміло, вона фінішувала лише п’ятою та у підсумку стала бронзовою призеркою чемпіонату, то у результат Наталії втрутилась доля. Вже на другому колі критеріуму вона впала та отримала ушкодження (див. фото), не зважаючи на те, продовжила гонку і вже на шостому колі взяла перші очки на проміжному фініші. У підсумку посіла п’яте місце у турі та за сумою завоювала бронзу чемпіонату.

У завершальний день спортсмени розіграли медалі у всеукраїнських змаганнях у груповій гонці. Не надто натхненно їхали дівчата, швидкість переможця у них була нижчою ніж у молодших дівчат. Юлія – дев’ята, Вікторія – десята. Після важкого попереднього дня Наталія Свистунова спромоглась фінішувати четвертою. Повідомляють на офіційній сторінці спортивного клубу "Веломан Екстрім" у Фейсбук.

У підсумку триденних змагань спортсменки клубу здобули одну золоту та чотири бронзові медалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію