• Головна
  • Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми
15:17, 30 липня 2017 р.

Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН проголошено, а 30 липня 2014 року Організацією Об’єднаних Націй відзначено перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який підтримує вся міжнародна спільнота.

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

Як свідчить статистика, 27 000 000 людей перебувають у рабстві по всьому світу. На теперішній час масштаби цього виду злочинної діяльності набули таких вражаючих розмірів, що за оцінками експертів торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками.

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну, допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації, виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразову матеріальну виплату.

Особа, яка постраждала від торгівлі людьми на території України та громадяни України, які постраждали від торгівлі людьми на території іншої держави, мають однакові права.

Надання допомоги особі, яка постраждала від торгівлі людьми, не залежить від того, чи є вона учасником кримінального процесу, та від наявності у неї документу, що посвідчує особу.

Закладами допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми є мережа центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Спеціалісти міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформують, якщо Ви потрапили у ситуацію, коли:

- Вас позбавляли вільного пересування та спілкування з родиною, відібравши Ваші документи;

- Вам пообіцяли добре оплачувану роботу (за кордоном чи в Україні), а потім не заплатили обіцяних грошей;

- Вас примушували відробляти неіснуючі борги;

- Вас втягнули у злочинну діяльність щляхом примусу, шантажу або насильства – є підстави вважати, що ви стали жертвою торгівлі людьми.

За детальною консультацією звертайтесь до Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: вул. Шевченка, 26. т. 9-14-29.

Консультацію з питань протидії торгівлі людьми можна отримати також, звернувшись на Національну безкоштовну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0(800)-505-501 (зі стаціонарних телефонів) та «527» (для абонентів Київстар, Vodafone UA, Life).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протидія #торгівллялюдьми #застереження
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...