• Державні службовці Кам’янеччини виграли срібло на спартакіаді
13:31, 20 червня 2017 р.

Державні службовці Кам’янеччини виграли срібло на спартакіаді

17 червня у м. Хмельницький проходила спартакіада державних службовців, у якій взяли участь команди районних державних адміністрацій та управління обласної державної адміністрації. Команда Кам’янець – Подільської РДА взяла участь в усіх видах спорту: волейболу, міні футболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Друге місце у змаганнях з шашок посіла Тетяна Чумагіна (управління фінансів). Волейболісти здобувши дві перемоги у групі над командами Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Славутської РДА, посіли перше місце та вийшли до фіналу чотирьох. У півфіналі наша команда з рахунком 1:2 поступились суперникам з Красилівської РДА, а у грі за третє місце перемогли Головне управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області та стали бронзовими призерами. Команда з міні – футболу посіла 5 – 8 місце. В індивідуальних видах спорту район зайняв наступні місця: шашки – 6, шахи – 7, настільний теніс – 7. У загальнокомандному заліку команда Кам’янець – Подільської райдержадміністрації посіла друге місце.