• Головна
  • ЗНО не за горами: репетиторство чи самостійна підготовка?
12:41, 16 січня 2017 р.

ЗНО не за горами: репетиторство чи самостійна підготовка?

Поки всі продовжують святкувати новорічні та різдвяні свята цьогорічні випускники вже посилено готують до вступу у вищі навчальні заклади. Адже з 10 січня стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Кожного року одинадцятикласники та їх батьки обговорюють доцільність проведення таких тестів. Мета пробного ЗНО – ознайомити абітурієнтів з процедурою здачі, змістом та структурою тестового зошита, визначити на якому рівні знаходяться знання в цей момент та які теми потрібно вивчити. Але здебільшого майбутні випускники не розуміють важливості та відповідальності так званої «репетиції» проходження основного тесту.

Зазвичай батьки не пояснюють своїм дітям для чого потрібне пробне тестування. Тому абітурієнти просто просиджують відведений їм відрізок часу, вкінці забирають зошит із завданнями, а згадують про нього, відповідно, аж перед основною процедурою зовнішнього незалежного.

Реєстрація на обов’язкове тестування розпочнеться вже з 6 лютого, а перший тест з української мови та літератури пройде 23 травня. Якщо восени майбутні випускники ще тільки думали готуватися до вступу, то одразу із закінчення свят активізувалися не тільки вони, а й репетитори.

З кожним днем на сайтах розміщують все більше оголошень, де обіцяють якісно та дешево допомогти з підготовкою до зовнішнього незалежного оцінювання. Тут перед абітурієнтами, але переважно перед батьками, постає дилема: готуватися власними силами чи все таки не пошкодувати декілька тисяч гривень.

Ціни сьогодні в Кам’янці-Подільському на підготовку з кваліфікованими викладачами коливаються від 80 до 120 гривень за годину заняття. Для ефективного засвоєння матеріалу психологи радять виділяти дві-три години на тиждень. В середньому за підготовку з одного предмету в місяць потрібно віддати 800 гривень. А таких предметів, як мінімум, три і не лише один місяць на їх підготовку потрібно витратити. Тому й виходить задоволення не з дешевих. Але для батьків це – інвестиція у майбутнє своїх дітей.

Однак кожен вступник задає собі запитання: чи реально самостійно підготуватися до тестів, а головне після цієї підготовки здати їх на високий бал? Звичайно, реально. Найголовніше – це, безперечно, вірити у свої сили та оцінити свої особливості. Адже для одних ефективно аби їх проконтролювали, іншим же самостійна підготовка виявляється якіснішою.

Якщо ж все таки вирішили покладатися на свої сили, тоді повинні остаточно визначити яку професію хочете опановувати та у якому ВИШі навчатися. Це допоможе визначитися з основними предметами, які наведені на сайті бажаного університету. Тоді можна закцентувати увагу на підготовці, для якої потрібно виділяти не менше однієї години щодня. Усі необхідні матеріали є в Інтернеті, або ж у книжкових магазинах. Автори подбали, аби ваше навчання було ефективним, тому купити літературу, яка містить теоретичний матеріал і тести минулих років у наш час не важко. Насамперед, потрібно виконати завдання минулорічного тесту, аби зрозуміти свій рівень знань.

Успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання після самостійної підготовки безсумнівно можна. Потрібно лише розуміти, що тести необхідні лише тобі, не вчителям, батькам чи друзям. Це твій рівень знань та інтелекту, твій крок до майбутньої професії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #репетиторствоуКам'янці #школярі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...