Історичний музей-заповідник спільно з К-ПНУ ім. І. Огієнка запрошують кам’янчан на зустріч з координатором громадського просвітницького проекту "LIKБЕЗ. Історичний фронт" Кирилом Галушком.

Зустріч відбудеться 23 листопада об 11.30 в приміщенні історичного факультету К-ПНУ ім. І. Огієнка (вул. Татарська, 14). Також готується презентація нових видань проекту. 

До відома: Кирило Галушко - історик, етносоціолог, викладач, публіцист, літератор. Кандидат історичних наук. Член Громадської ради при Президентові України з питань національної єдності. Працював у низці київських вишів, з 2013 – в Інституті історії України НАН України. З 2006 року опікується питаннями популяризації історії України, зокрема через громадські проекти – «Інститут ім.В.Липинського» (2006-2008), ВГО «Наукове гуманітарне товариство» (з 2009). Один з ініціаторів науково-популярних серій «ЛІКБЕЗ-абетка» та «Militaria Ucrainica». З 2014-го – координатор проекту «LikБез. Історичний фронт» та упорядник видань проекту. Автор кількох монографій та навчальних посібників.