25 років тому учасники Кам’янця-Подільського Народного ансамблю танцю "Горлиця" вперше взяли участь у Міжнародному фольклорному фестивалі у Барселоні (Іспанія).

З того часу учасники ансамблю активно співпрацюють з іноземними парнерами в організації культурної діяльності громади міста. Крім того, міська рада Кам’янця-Подільського спільно з меріями іспанських міст реалізували важливі соціальні проекти.

Історія співпраці Кам'янця-Подільського з Іспанією, спільні соціальні та освітянські проекти, фотофакти, сувеніри та побутові традиції. Про це дізнаються учасники виставки-експозиції "Gracias por Amistad! 25 років дружби з Іспанією".

З гостями виставки поділяться досвідом проведення українсько-іспанських фольклорних фестивалів, туристичних форумів та наукових конференцій. Запрошені іспанські партнери - представники посольства Королівства Іспанії в Україні, управлінці, скульптори і художники, журналісти - розкажуть про організацію днів української культури у різних містах своєї країни.

Організаторами заходів є зразковий ансамбль народного танцю "Horlychka" Центру дитячої та юнацької творчості, Народна хорова капела "Журавлик" міської хорової школи, Народний ансамбль сучасного танцю "Apelsyn DanceGroup".